Nowa kolekcja kosmetyków Kylie Jenner od dziś dostępna w sprzedaży!

Kilka dni temu świat obiegła wieść, że Kylie Jenner, dzięki swojej kosmetycznej marce stała się najmłodszą miliarderką na świecie. Majątek, młoda bizneswoman zawdzięcza prężnie prosperującej firmie Kylie Cosmetics. Najmłodsza z sióstr jest obecnie bogatsza od samej Kim Kardashian.

Lato w pełni dlatego swoją kolekcję kosmetyków na tę porę roku postanowiła wypuścić również Kylie Jenner. Kolekcja "Summer" marki Kylie Cosmetics od dziś dostępna jest w sprzedaży!

Kolekcja "Summer" marki Kylie Cosmetics od 13 lipca jest dostępna w sprzedaży

Wakacyjna kolekcja marki Kylie Cosmetics obfituje w nowe kolory paletek do makijażu oczu oraz szminek. Barwy, które dominują to pomarańcz, brązy, czerwień, beże oraz brokatowe złoto. Soczyste kolory kosmetyków Kylie Jenner sprawiają, że chce się ich używać w letnie, upalne dni - będą idealne na plażę! Do zakupu zachęcają również opakowania z zabawnym, bananowym motywem. 

Kylie Jenner na swoim Instagramie opublikowała oryginalne zdjęcia promujące nową kolekcję. Trzeba przyznać, że kolory są wyraziste, a całość zapowiada się bardzo wakacyjnie!

Kylie Jenner na liście "Forbesa"

Kylie Jenner to nie pierwszy członek tej znanej rodziny, który znalazł się na liście najbogatszych magazynu "Forbes". Jako pierwsza, w 2016 roku na okładce pisma pojawiła się Kim Kardashian.