Księżna Kate i książę William wybrali rodziców chrzestnych Louisa. Nie będzie to Meghan Markle

Księżna Kate i książę William wybrali już rodziców chrzestnych małego Louisa. Nie będą to typowane wcześniej Meghan Markle ani Pippa Middleton.

Dziś o godzinie 16:00 czasu polskiego odbędzie się długo oczekiwana uroczystość. Syn księżnej Kate i księcia Williama - mały Louis - zostanie ochrzczony. Ceremonia będzie miała miejsce w Londynie w Chapel Royal w St James’s Palace. Co ciekawe, w tym samym miejscu chrzest przyjęła niedawno Meghan Markle przed ślubem z księciem Harrym

 

Kim będą rodzice chrzestni księcia Louisa

Wiele osób spekulowało, że matką chrzestną małego Louisa zostanie Meghan Markle albo siostra księżnej Kate Pippa Middleton. Nie jest to jednak prawdą, bo według tradycji, chrzestnymi nie mogą być osoby z rodziny, lecz bliscy przyjaciele rodziców dziecka. Najczęściej typowane postaci to: prywatny sekretarz księcia Williama Miguel Head, nadworna niania Tiggy Legge-Bourke oraz Laura Lopes, czyli córka księżnej Camilli.

Ceremonia odbędzie się już za kilka godzin. Jesteśmy ciekawe, jaką kreację wybierze księżna Kate i jak na chrzcinach małego Luisa będzie wyglądała Meghan Markle, która wyrasta na prawdziwą ikonę stylu. Czy przyćmi głównych bohaterów wydarzenia? To okaże się już niebawem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.