Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła chłopca! Pochwaliła się synkiem na Instagramie

Marina Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się na Instagramie swoim cudownym maluszkiem. Wiemy, że jest to chłopiec i znamy też jego imię.

Marina Łuczenko przez długi czas ukrywała ciążę. Razem z mężem Wojtkiem Szczęsnym chcieli w spokoju i rodzinnej atmosferze przeżywać piękne chwile. Jednak od momentu, kiedy polska WAGs ujawniła na Instagramie, że spodziewa się dziecka, w życiu jej i piłkarza zawrzało.

 

Marina Łuczenko urodziła

Marina Łuczenko i Wojciech szczęsny zostali rodzicami! Dziś na Instagramie piosenarki pojawiło się urocze zdjęcie maluszka, pod którym Marina podzieliła się radosną nowiną ze wszystkimi fanami. Jednocześnie poznaliśmy też płeć dziecka i jego imię.

Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świecie naszego cudownego synka. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze. Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę!

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

Marina i Wojciech są małżeństwem od dwóch lat. Para zaręczyła się w urodziny wokalistki, wtedy Wojciech podarował jej przepiękny pierścionek. Ich ślub jak z bajki odbył się w Grecji, a sukienka panny młodej zachwycała wszystkich przez długi czas. Dziś przyszło na świat ich pierwsze dziecko - dowód wielkiego uczucia, jakim darzy się para.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA