Wygląda zupełnie jak biżuteria! Z tym dodatkiem Twoja stylizacja będzie nie tylko modna, ale też łatwiej zadbasz o swoje zdrowie

Materiał promocyjny
27.09.2021 08:35
Trackery fitness

Trackery fitness (Mat. prasowe Fitbit)

Fitbit Luxe to stylowy tracker fitness, który pasuje do niemal każdej stylizacji. Nie dość, że świetnie wygląda to jeszcze wspiera holistyczne podejście do zdrowia. Zakochasz się w tym dodatku z szeregiem niezwykłych funkcji. A co więcej, wygląda on zupełnie jak biżuteria!

Trackery fitness nie muszą się już nam kojarzyć z mało estetycznymi czarnymi opaskami - takimi, które warto by było mieć, ale pasują wyłącznie do dresowych stylizacji na jogging albo siłownię. Brak pewności do czego można ją założyć i jak będzie wyglądała w pracy, w towarzystwie biżuterii nie jest już dłużej barierą. Trakcery fitness przeszły niezwykłą metamorfozę!  – niezależnie od tego w co zamierzasz się ubrać i jakie wyzwania czekają Cię w ciągu dnia. Dowodem na to jest piękny i wyjątkowy Fitbit Luxe. 

Trackery fitnessTrackery fitness Mat. prasowe Fitbit

Fitbit Luxe i jego unikalny design

Amerykański producent smartwatchy i opasek fitness zaprezentował swój najnowszy stylowy tracker aktywności i dobrego samopoczucia. Luxe to piękna, opływowa i wygodna opaska fitness, która redefiniuję tę kategorię urządzeń ubieralnych. Projektanci Luxe, zainspirowani ludzkim ciałem, stworzyli projekt, który ma opływowy i delikatny kształt, co zapewnia najwyższy komfort noszenia przez cały dzień i noc, bez poczucia, że cokolwiek zapięte jest na twojej ręce. Nowoczesne podejście do tradycyjnych technik jubilerskich sprawiło, że Luxe wykończony jest kopertą o wysokim połysku, która sprawia wrażenie ręcznie robionej biżuterii. Unikalna metoda jego tworzenia nadaje trackerowi prawdziwie luksusowy wygląd. Rezultatem jest jedno z najmodniejszych i najwygodniejszych urządzeń od Fitbit, dopasowane do różnych rozmiarów nadgarstków i zaprojektowane z myślą o noszeniu przez całą dobę. Co więcej, jest najcieńszym trackerem w historii marki, przez co jest niezwykle dyskretny. 

Tracker fitnessTracker fitness Mat. prasowe Fitbit

Dzięki szerokiej gamie dostępnych stylowych akcesoriów, możesz dopasować Luxe do swoich potrzeb i indywidualnego stylu. Na stronie producenta dostępne są klasyczne i wygodne sylikonowe opaski, specjalne podwójne skórzane paski, czy też plecione i miękkie siatki ze stali nierdzewnej. Jeśli zależy Ci na bardziej formalnej stylizacji, możesz zmienić opaskę w prawdziwą biżuterię. Edycję specjalną Luxe zaprojektowała amerykańska marka jubilerska gorjana. Przekształciła opaskę trackera w piękną biżuterię dzięki bransoletce Parker Link ze złotej stali nierdzewnej, a także wygodnej. Dzięki niej dopasujesz Luxe do każdej stylizacji – od formalnych spotkań, aż po jogging w parku, a Twoje zdrowie będzie zawsze pod pełną kontrolą, przez całą dobę.

Tracker fitnessTracker fitness Mat. prasowe Fitbit

Więcej niż kroki i wygląd

Trackery fitness utożsamiane są zwykle z liczeniem kroków, ale trzeba pamiętać, że codzienna aktywność fizyczna to znacznie więcej! Dobrze o tym wiedzą twórcy Fitbit, bo to urządzenie jest nie tylko piękne, ale i niezwykle zaawansowane technologicznie. Luxe został zaprojektowany tak, aby pomóc w bardziej holistycznym podejściu do zdrowia. Zapewnia motywacje i wsparcie, które są potrzebne, aby pozostać w dobrej formie. Elegancka opaska o pięknym designie ma wszystko z czego znana jest marka - od narzędzi do zarządzania stresem, po automatyczne wykrywanie aktywności fizycznej i śledzenie snu. 

Aktywność fizyczna ma ogromne znaczenie dla ogólnego stanu zdrowia, a pandemia COVID-19 znacząco wpłynęła na dotychczasowe nawyki związane z uprawianiem sportu. Funkcja całodobowego monitorowania tętna pozwala śledzić je w czasie rzeczywistym, aby precyzyjniej mierzyć spalane kalorie, niezależnie od tego jaki trening wybieramy. Fitbit Luxe daje dostęp do aż 20 różnych trybów ćwiczeń na nadgarstku. Ponadto otrzymujesz szereg zaawansowanych analiz snu – od pomiaru jego długości, przez fazy snu, aż po Ocenę Snu, który lepiej zobrazuje Ci jak spałaś i pomoże poprawić jego higienę. Marka cieszy się opinią jednej z najlepszych w tych pomiarach. Co więcej, wśród innowacji jest także zarządzanie stresem poprzez funkcję Oceny stresu – wprowadzonej pierwszy raz w trackerach marki - po to, byś mogła przejąć nad nim kontrolę, zanim to on zapanuje nad tobą. Specjalne Wskaźniki zdrowotne w aplikacji Fitbit umożliwiają wgląd w częstość oddechów, zmienność tętna, tętno spoczynkowe, a wkrótce także w wahania temperatury skóry oraz nasycenie krwi tlenem (SpO2), byś mogła śledzić swoje postępy w czasie. 

Tracker fitnessTracker fitness Mat. prasowe Fitbit

Co więcej, Luxe cechuje długa żywotność baterii - aż do 5 dni, dzięki czemu nie musisz martwić się częstym ładowaniem. Prosta i intuicyjna obsługa ekranu Luxe poprzez przeciąganie i stukanie zapewnia łatwy dostęp do codziennych statystyk, powiadomień oraz podstawowych funkcji dotyczących zdrowia i kondycji - bez zbędnych przycisków. Wszystkie analizy i pomiary dostępne są w prostej w obsłudze aplikacji na telefon. Zarówno aplikacja jak i Luxe, dostępne są w języku polskim, co znacznie ułatwia użytkowanie.

Wraz z zakupem Fitbit Luxe otrzymasz sześciomiesięczny dostęp do Fitbit Premium, który umożliwi Ci jeszcze bardziej zaawansowane analizy i jeszcze większą dawkę motywacji. Tracker dostępny jest w cenie 749,00 zł u wybranych sprzedawców, a Fitbit Luxe Special Edition powstały we współpracy z marką gorjana można kupić za 999,00 zł.