Wielka wyprzedaż okularów przeciwsłonecznych włoskiego domu mody Fendi

AZ
01.04.2020 15:15
Okulary Fendi

Okulary Fendi (Fot. instagram @Fendi)

Fendi to włoski dom mody założony w 1918 roku przez Adele i Edoardo Fendich, którzy znani byli z pięknych butów, torebek oraz futer. Akutalnie Fendi jest częścią francuskiej grupy Louis Vuitton Moët Hennessy, a w jej ofercie znajdziecie modne kreacje, obuwie, dodatki i akcesoria.

Okulary przeciwsłoneczne marki Fendi

Ubrania i dodatki włoskiego domu mody Fendi chętnie ubierają gwiazdy i celebryci - nie tylko na czerwony dywan, ale i na co dzień. Markę promuje m.in. znana modelka Winnie Harlow. Fendi słynie nie tylko z supermodnych sukienek, okryć wierzchnich, budzących pożądanie i podziw torebek i butów, ale także dodatków i akcesoriów. Z okazji wiosny okulary przeciwsłoneczne włoskiej marki premium kupicie z ogromnym rabatem! Są idealnie nie tylko na słoneczne dni, możesz nosić je przez cały rok, gdyż świetnie odbijają światło i przyciemniają - więc jeśli chcesz wyjść z domu incognito - sprawdzą się idealnie. 

Modne okulary przeciwsłoneczne w promocji:

Okulary przeciwsłoneczne Fendi z rabatem

Okulary przeciwsłoneczne marki Fendi są nie tylko praktycznym, ale i stylowym dodatkiem. Początek wiosny i pierwsze ciepłe promyki słoneczne to najlepszy czas by je kupić, gdyż w sezonie wakacyjnym zakup markowych okularów przeciwsłonecznych to nie mały wydatek. Okulary marki Fendi mają ciekawy i niepowtarzalny design. Na wyprzedaży znajdziecie modele, które pasują osobom z wysokim, jak i niskim czołem, odpowiednio dobrany kształt to klucz do sukcesu! Jeśli masz niskie czoło unikaj dużych oprawek, które wychodzą wysoko ponad brwi, sprawią one, że twoja twarz będzie wyglądała niesymetrycznie. Jeśli masz wysokie czoło - wybieraj modele z oprawkami wychodzącymi ponad linię brwi, ale dolna część nie powinna zasłaniać kości policzkowych. Wybierz okulary, które nie zniekształcą naturalnych proporcji i nie zasłonią walorów urody! Wszystkie poniższe modele kupisz teraz z atrakcyjnym rabatem!  

Okulary przeciwsłoneczneOkulary przeciwsłoneczne Fot. Instagram: @Fendi

Więcej o: