Każda z nas ma prawo kochać siebie! Oto ubrania i dodatki, które wydobędą twoje "self-love"

Materiał promocyjny
03.12.2021 08:28
Kampania zegarków Guess 'Don't be shy. Shine'

Kampania zegarków Guess 'Don't be shy. Shine' (mat. promocyjne)

Moda od dawna jest sposobem na wyrażanie siebie. Tym razem podpowiadamy, co wybierać, by przekazać nią miłość do własnej osoby. "Don't be shy. Shine" - głosi hasło najnowszej kampanii Guess. Zobacz, jak dodać sobie pewności siebie, by wreszcie zabłysnąć!

Każda osoba posiada takie cechy jak pewność siebie, zmysłowość czy seksapil. Czasami jednak mocno je ukrywamy. W tym sezonie to nasza osobowość staje się największym trendem, a ubrania i dodatki mają jedynie pomóc ją wydobyć. Moda od lat pozwala wyrazić siebie, jednak nie zawsze korzystamy z niej w duchu "self-love".

Kampania zegarków Guess - 'Don't be shy. Shine'Kampania zegarków Guess - 'Don't be shy. Shine' mat. promocyjne

Zdarza się, że nasze mocne strony podkreślamy dopiero, gdy spotkamy naszą "drugą połówkę". Prawda jest jednak taka, że nie potrzebujemy innej osoby, aby być zmysłową czy seksowną. Idealnym kompanem jest moda, która pomaga podkreślić naszą unikalną osobowość i pokochać siebie. O tym jest właśnie najnowsza kampania zegarków GUESS, która przewartościowuje tradycyjne postrzeganie kochanka. Miłość jest w tym kontekście skierowana do własnej osoby. Jakie konkretnie ubrania i dodatki warto wybierać, by osiągnąć efekt "self-love"?   

Kampania zegarków Guess 'Don't be shy. Shine'Kampania zegarków Guess 'Don't be shy. Shine' mat. promocyjne

Podstawowa zasada brzmi - odważ się na nietuzinkowe rozwiązania, kierując się własnym gustem. Jeśli czujesz, że dana rzecz wyraża twoją osobowość - świetnie! Na pewno będzie dobrym wyborem. Pamiętaj, że najwierniejszego kochanka, czyli "self-love" masz w sobie. Należy tylko go wydobyć. Jak przełożyć to podejście na dobór ubrań? Warto przełamywać schematy. "Mała czarna" to najlepszy wybór na każdą okazję? Banał! Jeśli podoba ci się złota sukienka, dobrze jest zdobyć się na odwagę, by pokazać się właśnie w takiej. Ulice stolic mody, takich jak Mediolan czy Londyn, aż kipią od "kolorowych ptaków", czyli ludzi ubranych po swojemu, z odwagą. W Polsce też jest ich coraz więcej - i bardzo dobrze! Styliści już dawno odeszli od sztywnych reguł ubierania się na daną okazję. Na imprezę można iść w trampkach zamiast na obcasie, w biurach rzadko kiedy obowiązuje określony dress code - każdy może wyglądać, tak jak wygląda jego wnętrze czy samopoczucie. Trendy mieszają się również na wybiegach, co daje wolność w wybieraniu dla siebie takich, które najbardziej nam odpowiadają. Masz ochotę na długość mini? Uważasz, że kolory fluo dodają ci energii? Najbardziej seksownie czujesz się w jeansach? Twoja intuicja to najlepszy doradca.

Kampania zegarków Guess 'Don't be shy. Shine'Kampania zegarków Guess 'Don't be shy. Shine' mat. promocyjne

Aby odnaleźć swoje "self-love" w modzie, wcale nie trzeba wymieniać całej szafy. Możesz to zrobić na przykład za pomocą klasycznego dodatku, jakim jest zegarek, ale w odważnym wydaniu. Marka GUESS przygotowała szereg modeli dla niej i dla niego, które pozwolą ci zabłysnąć. Charakterystyczne dla  marki odważne projekty z połyskiem w roli głównej, wpisują się w hasło polskiej kampanii "Don’t be shy. Shine". Nie wstydź się, masz to w sobie - głosi marka. Złoto, srebro, czerń i ozdobne kryształki przeplatają się w zegarkach GUESS, które można nosić na co dzień, do pracy i na wielkie wyjścia. W każdej z tych okoliczności warto eksponować własny styl i charyzmę. Zegarek jest do tego idealnym narzędziem. Dopełni stylizację i podkręci jej charakter. Oprócz tego, to dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub dla samej siebie. Święta tuż tuż!  

Kampania zegarków Guess 'Don't be shy. Shine'Kampania zegarków Guess 'Don't be shy. Shine' mat. promocyjne

Więcej o: