Komputer dla współczesnej businesswoman to nie tylko parametry. Liczy się też styl

Materiał promocyjny
16.04.2021 12:02
Laptop dla współczesnej businesswoman

Laptop dla współczesnej businesswoman (Fot. materiały promocyjne)

Współczesna businesswoman nie chce iść na kompromis. To dlatego znalezienie odpowiedniego sprzętu do pracy nie jest prostym zadaniem. Istnieją jednak laptopy, które łączą wysoką wydajność ze stylowym wyglądem, który zrobi wrażenie podczas biznesowych spotkań.

Styl „power woman”, który rządzi teraz w modzie to wielki powrót do biznesowego wizerunku kobiety z lat 80. Ówczesne „yuppies”, czyli „young urban professionals” były nie tylko ambitne, ale również bardzo stylowe! Sztywne marynarki z powiększonymi ramionami, ołówkowe spódnice i objętościowe fryzury wspólnie tworzyły „look”, który dziś mocno inspiruje projektantów. Wiele trendów powtarzamy, aktualizując je do dzisiejszych potrzeb. I choć w ubiorze aż tak wiele się nie zmieniło, sposób pracy oraz świat technologii przeszły ogromną metamorfozę. Współczesna businesswoman potrzebuje sprzętu, który pozwoli jej realizować ambitne działania, ale jednocześnie nadąży za jej stylem życia. Biuro to dziś niejedyne miejsce wykonywania zadań. Praca zdalna wiąże się z mobilnością. Kobieta sukcesu pracuje w domu, w podróży, w kawiarni, gdziekolwiek się znajduje. To dlatego sprzęt musi być lekki i wygodny. Co to oznacza w praktyce? Ważna jest smukła konstrukcja komputera i zredukowany ciężar, które pozwolą zabrać ze sobą laptop w dowolne miejsce. Najnowszy model MSI Prestige 14 EVO waży tylko 1,29 kg i ma 16 mm grubości. To imponujące parametry, biorąc pod uwagę, że komputer ma ultrawygodny w użytkowaniu 14-calowy wyświetlacz i jest naszpikowany technologiami, i zapewnia blisko 100% pokryciu przestrzeni barw sRGB.

Laptop dla współczesnej businesswomanLaptop dla współczesnej businesswoman Fot. mat. promocyjne

Pracując zdalnie i z różnych miejsc ważna jest też bateria. Nie zawsze istnieje możliwość podłączenia sprzętu do zasilania, dlatego prawie 12-godzinna autonomia baterii we wspomnianym modelu MSI to ogromne ułatwienie. Można zaplanować cały dzień efektywnej pracy bez konieczności dostępu do wtyczki. Z pewnością docenią to kobiety, które wykonują kreatywne zawody, takie jak architektura, grafika czy projektowanie. Spotkania z klientami czy partnerami biznesowymi również wymagają odpowiedniej prezencji. Z pewnością nie można jej odmówić modelowi Prestige 14 EVO. Jest stylowy i elegancki, na co wpływ ma nie tylko piękna linia, ale również kolorystyka laptopa. Efekt „wow” zapewnia cienka ramka wokół ekranu oraz możliwość maksymalnego odginania go do tyłu. Inspirujący wygląd jest ważny również, gdy pracuje się w samotności. Otaczanie się estetycznymi przedmiotami ma pozytywny wpływ na samopoczucie.

Laptop MSI Prestige 14 EVOLaptop MSI Prestige 14 EVO Fot. mat. promocyjne

Mówi się, że stylowy wygląd i praktyczność rzadko idą ze sobą w parze. Nie w tym wypadku! Laptop MSI Prestige 14 EVO ma świetne parametry techniczne, które gwarantują jego wysoką wydajność. Został wyposażony w najnowszy procesor Intel® Core ™ i7 dziesiątej generacji. Jest również weryfikowany pod względem zgodności z platformą Intel® Evo™, dzięki której uzyskujemy dostęp do wielu pomocnych funkcji. Sprzęt działa w systemach operacyjnych Windows 10 Home i Windows 10 Pro. Laptop jest szybki, dynamiczny i wydajny. Cechy te na szczęście nie obniżają możliwości graficznych komputera. Karty graficzne z rodziny Intel® Iris® Xe cechują się wyjątkową wydajnością, dzięki czemu te nowe laptopy mogą zaoferować użytkownikom nie tylko wysoką kulturę pracy, ale również są wyjątkowo lekkie i mobilne. Wyświetlacz True Pixel zapewnia realistyczne, wierne odwzorowanie obrazu w rozdzielczość 4K, ze 100 - procentowym pokryciem przestrzeni barw AdobeRGB, Delta E<2, technologią True Color i weryfikacją przeprowadzoną przez CalMAN. Oprócz tego, można ściągnąć na komputer aplikację Creator Center, która dzięki trybom systemowym oferującym łatwą możliwość ich regulacji oraz szybkiemu dostępowi do zasobów komputera, pozwoli dopasować ustawienia do szerokiego zakresu scenariuszy i potrzeb użytkownika

Laptop MSI Prestige 14 EVOLaptop MSI Prestige 14 EVO Fot. mat. promocyjne

Każdy twórca wie, że bezpieczny sprzęt to kluczowy aspekt w pracy mobilnej. Dzieło twórcy, które dziś najczęściej zapisane jest właśnie na komputerze, powinno być chronione w najwyższym stopniu. Aplikacja Windows Hello, którą znajdziemy w modelu MSI Prestige 14 EVO to możliwość logowania do komputera za pomocą identyfikacji twarzy bądź odcisku palca.

Idealny sprzęt dla współczesnej businesswoman musi zaskakiwać estetyką. Model MSI Prestige 14 EVO robi to, i znacznie więcej. Inspirujący wygląd to odpowiednie opakowanie dla zaawansowanego technologicznie środka, który również robi wrażenie. Taki zestaw sprawia, że każde zadanie będzie tylko kwestią własnej kreatywności.

Laptop MSI Prestige 14 EVOLaptop MSI Prestige 14 EVO Fot. mat. promocyjne