Dom przyszłości - prasująca szafa i sprzęty nie z tej ziemi

materiał promocyjny partnera
17.09.2019 08:55
LG Styler

LG Styler (materiały partnera)

Stanisław Lem w "Powrocie z Gwiazd" zapowiedział powstanie e-czytników pisząc o kryształach z utrwaloną treścią. W "Odysei Kosmicznej 2000" Kubricka można podziwiać kosmonautów nadganiających prasówkę przy tablecie. Louis Blériot przeleciał ostatnio kanał La Manche na deskorolce z napędem odrzutowym, jakiej nie powstydziłby się sam Marty McFly z "Powrotu do Przyszłości". Otwierasz szafę, a tam już czeka science-fiction! Zainspirowana tym niezawodna gospodyni i słynna fashionistka, Jane Jetson, wybrała dla nas kilka kosmicznych nowinek z branży AGD. Oddajemy głos naszej korespondentce! Sprawdźmy, jaki produkt najlepiej pomaga jej w pielęgnacji kosmicznych kreacji!

Drodzy czytelnicy! Choć w przyszłości, skąd pochodzę, mamy wiele wspaniałych wynalazków, niektórych wyjątkowo wam zazdroszczę. Na przykład samosprzątających odkurzaczy! Wielu osobom kojarzą się ze śmiesznymi filmikami z udziałem ujeżdżających je kotów i zderzeniami ze ścianą. Tymczasem niektóre modele wyposaża się w skanujące otoczenie kamerki. Nasza robo-służąca, Josie, nie dałaby się tak kontrolować! Słyszałam, że po pobraniu aplikacji na smartfon można sprawdzić, jak pracuje odkurzacz. To jest to – nigdy więcej nudy na partyjce międzygalaktycznego bingo!

Bardzo zainteresowały mnie też ziemskie klimatyzatory, automatycznie określające jakie zużycie energii powinny zastosować. Szkoda, że mój drogi George nie posiada takiej funkcji! Biedaczysko stale się przemęcza. Podobnie zmywarki: po zakończeniu pracy urządzenie samo się otworzy i poinformuje, kiedy należy je wyczyścić. Gdyby tylko pod taką aplikację dało się podłączyć mojego młodszego synka. Z trudem daje się namówić na wieczorną kąpiel, a żeby jeszcze tak sam się jej domagał… Z kolei moją córkę, Judy, bardzo zainteresowały lodówki z technologią LG InstaView Door-in-Door™. Wystarczy, że zapuka dwa razy w drzwiczki lodówki, a jej zawartość widać jak na dłoni. Bez otwierania! Biedulka wiecznie testuje nowe diety, więc bardzo ceni sobie możliwość bezkarnego najadania się oczami. Podsumowując – niektóre urządzenia pracują szybciej i efektywniej od nas, pozostawiając nam czas na inne aktywności. Także poza domem, ponieważ można nimi sterować zdalnie.

Technologia Smart ThinQTechnologia Smart ThinQ mat. partnera

Moim faworytem w tej dziedzinie pozostaje szafa parowa LG Styler – innowacyjne rozwiązanie do pielęgnacji ubrań! Uniwersalne urządzenie na wszystkie modowe rozterki. Jak wiecie, odrzutowy wóz rodziny Jetsonów jest bardzo ciasny, a projektanci mody nie lubią, gdy ogranicza ich przestrzeń. Moje szałowe, designerskie outfity często wyciągam z niego straszliwie pogniecione. Nie muszę już jednak się głowić, jak przywrócić im świeży wygląd ze sklepowych witryn, ekspresowo doprowadzić do ładu suknię albo wygładzić trudne do pielęgnacji elementy, ponieważ LG Styler zajmuje się tym automatycznie. Wystarczy, że włożę pogniecione lub przykurzone ubranie do szafy parowej i nastawię odpowiedni program! Właściwie dobrany, poradzi sobie z kurtką puchową, sukienką wieczorową i odzieżą, której nie sposób wyprać w tradycyjny sposób. Koniec z codziennym prasowaniem koszul, adios zaprasowywaniu kantów. Urządzenie wyposażono w specjalny mechanizm pozwalający dbać o spodnie. Przywraca im idealny kant, jednocześnie prasując nogawki.

LG StylerLG Styler mat. prasowe

Odświeża także obuwie, a uwierzcie, że to niezbędnik kolonizatora kosmosu: buty od skafandra zatruwają tlen gorzej niż szkolne tenisówki! Jeśli dużo podróżujesz i przywozisz z innych planet lub kontynentów materiały, które mogą zniszczyć się w standardowych, ziemskich urządzeniach pielęgnacyjnych, LG Styler będzie dobrym rozwiązaniem: delikatnie suszy wymagające tkaniny bez obaw o ich skurczenie lub zniszczenie. Dzięki sanityzacji czyni je bezpiecznymi dla alergików i pedantów. Technologia TrueSteam™ w procesie parowania usuwa 99,9% bakterii. Must have dla rodzin z małymi dziećmi (sanityzacja ma trzy stopnie mocy – chcąc wspierać rozwój odporności malucha można stopniową ją zmniejszać) i przyjazna opcja dla skóry nietolerującej uczulających substancji piorących.

Uwaga, zapominalscy! Nastał kres wiecznie ginących bilecików z pralni chemicznej. Szafa parowa jest dla niej doskonałą, domową alternatywą. Od dziś sami możecie kontrolować terminy, a za pozostawione w szafie rzeczy nikt nie będzie was ścigał… Nikt poza domownikami, chcącymi wykorzystać LG Stylera dla siebie, oczywiście.

W czasie kiedy nasze roboty odkurzają, sprzątają i prasują, relaksujemy się całą rodziną i podglądamy zmagania XXI-wiecznych Ziemian. Tymczasem jak widać i wy możecie mieć zautomatyzowany dom przyszłości – od zaraz!

LG StylerLG Styler mat. prasowe partnera