Idealne dopasowanie - nowa aplikacja ESOTIQ pozwala dobrać biustonosz bez wychodzenia z domu

materiały partnera
25.09.2018 09:30
Brafitting Esotiq

Brafitting Esotiq (Mat. prasowe)

Na pewno masz w szafie ulubiony stanik, którego używasz najczęściej nie dlatego, że jest najpiękniejszy, ale dlatego, że najlepiej leży i jest najwygodniejszy. Teraz każdy biustonosz może być twoim ulubionym, bo dzięki aplikacji ESOTIQ idealnie dopasujesz bieliznę i to bez wychodzenia z domu. Jak to działa? Wyjaśniamy!

Zakupy bielizny przez internet owszem, są szybkie i wygodne, ale w przypadku biustonoszy nie zawsze się sprawdzają. Stanik trzeba przecież zmierzyć, aby sprawdzić, czy dobrze się układa i czy rozmiar jest odpowiedni. Firma ESOTIQ postanowiła raz na zawsze rozprawić się z tym problemem, opracowując aplikację, która pozwoli dobrać stanik bez wychodzenia z domu. Efekt? Idealne dopasowanie bielizny w kilku prostych krokach.

Aplikacja brafittingowa - jak to działa?

Esotiq - aplikacja brafittingowaEsotiq - aplikacja brafittingowa Mat. prasowe

Aplikacja ESOTIQ w pierwszej kolejności pyta o ulubiony stanik, który mamy już w swojej szafie. Należy określić jego typ i rozmiar oraz od kiedy go używamy. Scharakteryzowanie biustonosza, który już jest sprawdzony to klucz do kolejnych udanych zakupów.

W następnych krokach pytania w ankiecie dotyczą idealnego dopasowania biustonosza. Aplikacja podpowiada, by odpowiedzi odzwierciedlały nasze subiektywne odczucia dotyczące ulubionego stanika. Pojawiają się pytania o to, w jaki sposób miseczki układają się na biuście: czy lekko lub mocno uciskają piersi, pozostawiają luźną albo niewielką przestrzeń lub czy dobrze się dopasowują.

Kolejne pytania dotyczą obwodu stanika (jest ciasny, wbijający się w skórę, a może zbyt luźny i podjeżdżający do góry), dopasowania ramiączek (wbijają się w skórę, a może zjeżdżają) i zapinania stanika (na którą haftkę go zapinasz).

Aplikacja brafittingowa EsotiqAplikacja brafittingowa Esotiq Mat. prasowe

W procesie brafittingu niezwykle ważne jest określenie kształtu piersi. W aplikacji ESOTIQ zdefiniowano aż dziewięć typów biustu, dzięki czemu można dokładnie określić typ własnego. Wśród nich znajdują się następujące opcje:  

 • zrelaksowane - lekko opadający kształt
 • atletyczne - jedna pierś większa i opadająca, druga mniejsza i bardziej jędrna
 • dzwonki - stosunkowo duże piersi, szersze u dołu i węższe u góry
 • na boki - okrągłe piersi rozchodzące się na boki
 • smukłe - niewielkie i stosunkowo wąskie piersi, sutki skierowane ku dołowi
 • wschód-zachód - stożkowate piersi rozchodzące w przeciwnych kierunkach
 • okrągłe - kuliste piersi, nie opadają i nie rozchodzą się na boki
 • łezki - duże piersi w kształcie łez, rozszerzające się ku dołowi
 • asymetryczne - jedna pierś duża i opadająca, druga zdecydowanie mniejsza

Aplikacja brafittingowa EsotiqAplikacja brafittingowa Esotiq Mat. prasowe

Proste grafiki oraz opisy poszczególnych rodzajów biustu ułatwiają wskazanie opcji, która najlepiej odzwierciedla wygląd naszego biustu.

 

ESOTIQ - idealne dopasowanie w domowym zaciszu

Gdy już udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania, dowiemy się jaki jest nasz rozmiar stanika w ESOTIQ, będziemy mogły kontynuować zakupy bez obaw. Dzięki aplikacji dobór biustonosza jest szybki i prosty, a do tego wszystko odbywa się w domowym zaciszu. Aplikację wspomagają krótkie filmiki z udziałem Sandry Kubickiej zawierające instrukcje jak prawidłowo zakładać biustonosz i układać w nim piersi. Śledź na You Tube kolejne odsłony brafittingu ESOTIQ z Sandrą Kubicką w roli głównej!

Więcej o:
Komentarze (6)
Zaloguj się
 • ikar.ka

  Oceniono 6 razy 6

  Trudno uwierzyć skoro nawet na miejscu niby profesjonalistki mają skuteczność około 30%. Piękne gadki, ale w praktyce wielka lipa.

 • ollele

  Oceniono 3 razy 3

  Szkoda tylko, że nie napisaliście ie nie przyjmujecie zwrotów towarów a jedynie wymiany i to tylko na ten sam towar ale w innym rozmiarze. Raz kupiłam u Was i nigdy wiecej! Wolę sklepy co szanują zmianę zdania klienta. Nigdy więcej!

 • 2doxa

  Oceniono 2 razy 0

  Moja zona ma piersi typu "uszy spaniela". Taki typ w apce nazywa sie "zrelaksowany"?

 • axermann

  Oceniono 16 razy -16

  No fajna aplikacja-musicie Michnikowi pokazać, dobierze sobie odpowiedni cycornik do swoich wymion-widziałem go wczoraj w Poznaniu - okazała maciora się z niego zrobiła.

 • Henryk Walezy

  Oceniono 18 razy -16

  Szanowne Panie,
  jestem dyplowanym allfitterem. Dopasowuje wszystkow do wszystkiego. Zero automatyzacji i chodzenia na skróty. Każdy rodzaj dopasowania wymaga indywidualnego podejścia. Zapraszam do kontkatu.

  Dopasowany

 • wujekdolf

  Oceniono 24 razy -18

  Szanowne Panie,
  nie jestem dyplomowanym '''coś tam, coś tam''' ale chętnie popatrzę - proszę o kontakt tu, pod tym postem :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX