Wyprzedaż kwarcowych zegarków marki Timberland. Porządne modele do 70% taniej

Agata Zielińska
01.02.2020 07:50
Zegarek

Zegarek (Fot. Timberland)

Zegarek jest jednym z ważniejszych elementów stylizacji zarówno w damskich, jak i męskich zestawieniach. Jest dodatkiem tak samo eleganckim, jak i użytecznym. Łączy w sobie wiele funkcji, a porządny model powinien sprawie działać przez wiele lat! Dlatego zakup idealnego zegarka jest niemałym kosztem. Warto skorzystać z promocji, na której wiele modeli marki Timberland kupisz nawet 70% taniej!

Zegarki męskie marki Timberland

Zegarki znanej marki Timberland są nie tylko stylowe, ale i użyteczne! Teraz wiele modeli kupisz za niewiele ponad 100 zł!  W tej cenie możecie mieć zegarek z analogowym wyświetlaczem, który oprócz wskazywania godziny ma funkcję kalendarza. Co ważne ma mechanizm kwarcowy, który uznawany jest za najbardziej dokładny! Zegarki Timberland wykonane są ze stali nierdzewnej i szkła mineralnego, natomiast pasek wykonany jest z miękkiej i trwałej skóry. 

Eleganckie i praktyczne modele zegarków Timberland, które kupisz z rabatem: 

Marka Timberland

Timberland to rozpoznawalna na całym świecie marka. Od 1952 roku produkuje obuwie, odzież oraz dodatki. Znana ze swoich innowacyjnych pomysłów i z ponadczasowego designu  Marka jest też zaangażowana w walkę o środowisko i może poszczycić się odpowiedzialną produkcją.Brand Timberland działa w Polsce od 2002 roku i chyba każdy z nas widział już ich słynne "Yellow Boots". "Narodziły się" w 1973 roku i do tej pory są najpopularniejszym modelem marki. Teraz możecie kupić także eleganckie i praktyczne zegarki tej marki z rabatem aż do -70%!

ZegarekZegarek Fot. Timberland

Więcej o: