Męskie kurtki jeansowe - idealne modele na wiosnę!

PJ
24.04.2019 09:26
Kurtka jeansowa

Kurtka jeansowa (pinterest.com)

Ponadczasowa i zawsze modna męska kurtka jeansowa to idealna propozycja na sezon wiosenny. Jeżeli jeszcze nie masz jej w swojej szafie, warto przyjrzeć się modelom, które prezentujemy.

Kurtka jeansowa jest idealnym dowodem na to, że moda uwielbia powracać. Co sezon jesteśmy świadkami nowych trendów w modzie, jednak są też takie elementy garderoby, które towarzyszą nam od wielu lat. Jednym z nich jest zdecydowanie męska kurtka jeansowa - ponadczasowy i obowiązkowy element garderoby. Niezależnie od tego, czy uwielbiacie eleganckie stylizacje, a może bardziej swobodne zestawy, jeansowa katana to coś dla każdego mężczyzny. 

Męska kurtka jeansowa

Historia kurtki jeansowej jest bardzo długa. Pierwsze modele pojawiły się już ponad 150 lat temu i były elementem odzieży noszonej przede wszystkim robotników i poszukiwaczy złota. Co ciekawe, pierwsze modele wyglądały bardziej jak długa koszula, dopiero później marka Lee stworzyła model 101J, który był pierwowzorem dzisiejszych kurtek jeansowych. Katana jeansowa po dziś dzień jest jednym z najmodniejszych elementów męskiej garderoby. Idealnie potrafi wpisać się w każdy styl. Jest to doskonałe okrycie wierzchnie, które nie tylko modnie wygląda, ale też jest praktyczne - idealnie ochroni was przed chłodem, dlatego nadaje się na wiosenne i letnie wieczory. Wybór kurtek jeansowych jest naprawdę wielki, ale w każdej męskiej szafie powinna znaleźć się uniwersalna katana w kolorze indygo. 

Czarna kurtka jeansowa

Oczywiście warto też zwrócić uwagę na inne kolorystyczne propozycje. Większość panów niebieską jeansową kurtkę zamienia na tę w kolorze czarnym. To również modna propozycja, która świetnie będzie pasować do większości rzeczy. Niezależnie od tego, czy połączycie ją ze zwykłym T-shirtem, czy z elegancką koszulą, jeansowa kurtka doda charakteru całej stylizacji

Więcej o: