Bluzy i lekkie kurtki na chłodne lato: wybraliśmy modele do 200 zł

KS
22.06.2018 12:00
Bluzy męskie i lekkie kurtki na chłodniejsze, letnie dni

Bluzy męskie i lekkie kurtki na chłodniejsze, letnie dni (fot. pexels)

Latem nie zawsze pogoda dopisuje, a w naszym kraju bywa ona wyjątkowo kapryśna. Dlatego, zarówno zostając w domu, jak i wybierając się na wczasy, warto mieć pod ręką bluzy męskie lub lekką kurtkę, która sprawdzi się latem.

Bluzy męskie i lekkie kurtki na chłodniejsze, letnie dniBluzy męskie i lekkie kurtki na chłodniejsze, letnie dni kolaż redakcja, materiały partnerów

Bluzy i kurtki często odkładamy latem na dno szafy, ale niestety kiedy temperatura spada, warto mieć pod ręką lekkie, wygodne okrycia wierzchnie. Sportowe bluzy męskie świetnie sprawdzą się nie tylko podczas treningów, ale także w luźnych, wakacyjnych zestawach. Świetnie będą wyglądać do jeansów lub szortów. Możecie wybrać modele w neutralnych kolorach jak granat czy szary, ale latem warto pozwolić sobie również na jasne odcienie, które doskonale prezentują się o tej porze roku. 

Letnią garderobę świetnie uzupełnią też jeansowe kurtki męskie. Ciekawą propozycją są też kurtki sportowe, np. dla biegaczy lub rowerzystów. Są wykonane z nowoczesnych materiałów, które świetnie odprowadzają wilgoć, dzięki czemu sprawdzają się świetnie latem. Inną opcją mogą być lekkie bombery, a nawet dobrej jakości skórzane kurtki. Te ostatnie jednak mogą kosztować więcej niż budżet, który przewidzieliśmy. Naturalna skóra jest wytrzymała i dobrze się nosi w zarówno latem jak i jesienią, jednak za produkt tej jakości musimy zapłacić kilkaset złotych. Dla was wybraliśmy kurtki i bluzy męskie, za które zapłacicie poniżej 200 zł. 

A do bardziej oficjalnych stylizacji świetnie sprawdzą się marynarki. Tutaj znajdziecie wiele modeli idealnych na lato >>>

Więcej o: