Koszule męskie we wzory. Ceny od 40 zł

KJ-Ż
24.05.2018 16:15
Koszule we wzory

Koszule we wzory (materiały partnera)

Chociaż latem najczęściej nosimy T-shirty, warto mieć w szafie również kilka koszul - do pracy lub na ważne okazje. Nie ograniczaj się do jednolitych wzorów. W ciepłe dni - o ile pozwala na to dress code w twojej firmie - postaw na koszule w ciekawe wzory. Mamy modele w różnych przedziałach cenowych, a najtańsze kupisz już za 40 złotych.

Koszule męskie we wzory z długim rękawem

Koszule we wzory długi rękawKoszule we wzory długi rękaw materiały partnera

Ciekawe wzory na męskich koszulach to nie tylko krata, chociaż trzeba przyznać, że jest ona najpopularniejsza i najbardziej uniwersalna. Jednak jeśli lubisz zaszaleć ze stylizacjami, wybierz coś bardziej oryginalnego - drobne kwiatowe wzory, nieoczywiste kolory, a także bardzo modne w tym sezonie - modele z lampasami na rękawach. Możesz zakładać je również na podkoszulek! Koszula we wzory będzie również idealna na randkę. Stworzysz dzięki niej zestaw na luzie z nutką elegancji. Jeśli wybierzesz ciekawy print, wybranka z pewnością będzie pod wrażeniem twojego poczucia stylu i humoru. 

Koszule męskie we wzory z krótkim rękawem

Koszule we wzory z krótkim rękawemKoszule we wzory z krótkim rękawem materiały partnera

Koszule z krótkim rękawem mają tyle samo zwolenników, co przeciwników. Z pewnością są one idealne na ciepłe dni i możesz - z nimi w roli głównej - stworzyć letni, casualowy look. Łącz je z szortami i wygodnymi espadrylami lub sportowym obuwiem. Jeśli lubisz koszule, możesz śmiało - te we wzory z krótkim rękawem - zabierać na wakacje. Nie bój się wybierać nawet najbardziej fantazyjnych i nieoczywistych wzorów!

Branża mody też ma swojego detektywa. Kim jest coolhunter?

Więcej o: