Bezrękawniki i kamizelki - świetny dodatek do wiosennych stylizacji

BA
20.03.2018 16:00
kamizelki

kamizelki (kamizelki)

Co można nosić wiosną oprócz przejściowych kurtek? Kamizelki! Wybraliśmy modele casualowe oraz kilka eleganckich - idealne do wielkanocnych spacerów z rodziną.

Mimo że za oknami wciąż nie panuje wiosenny klimat, to jednak warto przygotować się na nadejście cieplejszych dni i uzupełnić swoją garderobę o kilka stylowych rzeczy. Wiosną 2018 bardzo modne mają się okazać puchowe bezrękawniki oraz  materiałowe kamizelki zarówno te na co dzień, jak i modele eleganckie. Postanowiliśmy więc wybrać dla ciebie kilka ciekawych propozycji.

Puchowe bezrękawniki 

Puchowe bezrękawnikiPuchowe bezrękawniki / fot. fenzyme.com, materiały partnerów

Puchowe bezrękawniki doskonale dopasują się do nadchodzącego sezonu. Wyglądają świetnie w połączeniu z grubszym swetrem albo z bluzką z kapturem. Sprawdzą się podczas przejściowych dni, kiedy jest jeszcze trochę chłodno. W tym roku najmodniejsze będą bezrękawniki w kolorze czerni, kobaltu oraz brązu, a także modele w jaskrawych barwach. 

Eleganckie kamizelki 

KamizelkiKamizelki / fot. Mr. Nice, materiały partnerów

Na oficjalne wyjścia jak imprezy, bankiety czy wesela z pewnością przyda się elegancka, materiałowa kamizelka, która uzupełni twój garnitur. Takie połączenie to hit w tym sezonie. Elegancką kamizelkę z powodzeniem wykorzystasz też w bardziej casualowych zestawieniach, na przykład w połączeniu z jeansową koszulą lub z t-shirtem. 

Więcej modnych bezrękawników i eleganckich kamizelek znajdziesz w przeglądzie poniżej: