Dzień Kobiet - 3 pomysły na udany prezent

BA
01.03.2018 14:00
prezenty na dzien kobiet

prezenty na dzien kobiet (prezenty na dzien kobiet)

Zbliża się Dzień Kobiet. Masz już wybrany prezent albo poszukujesz inspiracji? Zobacz nasze pomysły!

Dzień Kobiet to doskonała okazja, aby pokazać ukochanym kobietom (mamie, siostrze, partnerce) jak bardzo je cenisz. Warto zadbać, by tego dnia poczuły się wyjątkowe, bo nie ma nic cenniejszego niż uśmiech na twarzy osoby, która jest dla nas ważna. Nie masz jednak pomysłu na prezent? Oto kilka inspiracji: 

Pobyt w SPA

Prezenty na Dzień Kobiet - SPAPrezenty na Dzień Kobiet - SPA / kolaż redakcja, materiały partnerów

Każda kobieta zasługuję na chwilę, luksusowego relaksu. Ciekawym pomysłem na prezent może się więc okazać pobyt w SPA oraz wykupienie szeregu relaksacyjnych i pielęgnacyjnych zabiegów. Jeśli nie wiesz, jaki pakiet kupić, to po prostu zamów dla obdarowywanej kobiety voucher, który zrealizuje według swojego uznania. Taka niespodzianka z pewnością przypadnie jej do gustu. Będzie ci wdzięczna za możliwość błogiego odpoczynku i chwilę dla siebie. 

Wyjątkowe perfumy

Perfumy na Dzień KobietPerfumy na Dzień Kobiet / fot. pixabay, materiały partnerów

Perfumy to od zawsze elegancki i stylowy prezent, któremu warto zaufać. Jeśli boisz się, że nie trafisz z odpowiednim zapachem, to możesz ewentualnie postawić na dobrze znaną klasyczną markę albo dyskretnie podpytać osobę, dla której ma być prezent, jakie perfumy lubi. Jeśli mieszkasz lub często spotykasz się z tą osobą, to możesz też spróbować sam sprawdzić, jakich perfum najczęściej używa. Podpowiedzią może być też lista najpopularniejszych perfum damskich, na której znajdziesz między innymi takie zapachy jak Dior Poison, Chanel Mademoiselle, Calvin Klein Euphoria czy Yves Saint Laurent Black Opium

Śmieszny gadżet 

Śmieszne gadżety na Dzień KobietŚmieszne gadżety na Dzień Kobiet / kolaż redakcja, materiały partnerów

Na koniec prezent, który może być dodatkiem do kwiatów lub czekoladek, czyli śmieszny gadżet. Zdecyduj się na przykład na kubek ze ciekawym cytatem opisującym obdarowywaną osobę albo prezent związany z zainteresowaniami konkretnej kobiety. Taki gadżet będzie stanowił miłe wspomnienie i wywoła uśmiech. 

Więcej prezentów na Dzień Kobiet znajdziesz w przeglądzie poniżej: 

Więcej o: