Imprezujesz ze znajomymi? Musisz mieć BeamUp!

BA
05.03.2018 16:00
Beam Up

Beam Up (Beam Up)

Nie masz czasu organizować spotkań z kumplami i wyjść z dziewczyną? Czy zawsze po imprezie albo spotkaniu z kumplami macie problem z rozliczeniem wspólnych kosztów? Chcesz, żeby rzeczy działy się za jednym kliknięciem? Poznaj BeamUp, nową rozrywkowo-finansową aplikację na telefon! 

Kto z nas nie lubi po pracy wyjść na imprezę lub spotkanie w pubie z przyjaciółmi? Takie wyjście często wiąże się z dwoma zadaniami - zakupem wejściówek oraz z rozliczeniem kosztów między znajomymi. Dzięki BeamUp robisz to wszystko jednym kliknięciem. Koniec z wyszukiwaniem ofert w internetach i traceniem czasu na kłopotliwe liczenie pieniędzy podczas płacenia rachunku albo czekaniem na przelewy od kumpli.

BeamUp to nowa rozrywkowo-finansowa aplikacja na telefon, która pomaga uniknąć wielu uciążliwych sytuacji podczas imprez czy spotkań.

BeamUpBeamUp / materiały prasowe / materiały prasowe

Jak działa BeamUp?

Wystarczy ściągnąć bezpłatną aplikację na telefon, zarejestrować się i podać dane karty płatniczej lub przelać wybraną kwotę przelewem na swoje konto w BeamUp . Już na samym starcie otrzymujemy bonusy - na przykład 10 zł za dodanie karty płatniczej VISA.

BeamUp oferuje nam szybkie i intuicyjne podzielenie się kosztami za rachunek, organizację zrzutek, możliwość wysłania prośby do znajomego o przelanie kwoty składki albo po prostu przelanie pieniędzy osobie, która za nas zapłaciła. Wszystko to odbywa się bez dodatkowych kosztów, bo za transakcje nie są pobierane żadne prowizje, a środki lądują na kontach w aplikacji w kilka sekund, bez względu na porę dnia (w weekendy też!). Zabezpieczenia wykorzystywane w aplikacji znane są nam z aplikacji bankowych. Nad bezpieczeństwem naszych pieniędzy czuwa szereg zabezpieczeń jak odcisk palca, monitoring transakcji i urządzeń zaufanych czy sprawdzanie nietypowych zachowań użytkowników.

BeamUpBeamUp / materiały prasowe / materiały prasowe

Prosty zakup biletów i kodów promocyjnych

A co jeśli to organizacja wspólnego wyjścia jest dla ciebie najbardziej czasochłonna? BeamUp umożliwia zakup promocyjnych ofert na bilety do kina, teatru, na koncerty czy festiwale, wydarzenia kulinarne. Możesz kupić bilety razem ze znajomymi i cieszyć się dobrze spędzonym czasem. Płacisz wprost w aplikacji, biletów nie musisz drukować, oszczędzasz więc nie tylko pieniądze, ale i czas. Z godnych uwagi promocji znajdziemy tu na przykład bilet do Multikina, codziennie za 15 zł albo kod promocyjny na dostęp do serwisu Showmax. Jesteś fanem sportu lub uwielbiasz książki? Skorzystaj więc ze zniżek na dostęp do serwisu ELEVEN SPORTS albo Storytel. Znajdziemy tu też ciekawe zniżki dla graczy i entuzjastów e-sportu. Jednym słowem - dla każdego coś dobrego! Co ciekawe, aplikacja BeamUp zapamiętuje twoje wybory i z czasem będzie na ich podstawie profilować udostępniane ci oferty, żebyś mógł jeszcze szybciej i wygodniej organizować swój czas ze znajomymi.

Zainteresowany? Koniecznie wypróbuj BeamUp