Natasza Urbańska w najmodniejszej kurtce sezonu

Redakcja
01.12.2017 10:00
Natasza Urbańska

Natasza Urbańska (fot. WBF)

Natasza Urbańska to kobieta wielu talentów. Nie tylko świetnie śpiewa i tańczy. Lata na scenie sprawiły, że doskonale wie, jakie ubrania wybrać, aby wyglądać stylowo i nowocześnie. Nic więc dziwnego, że na otwarciu flagowego butiku marki MUSES pojawiła się w ramonesce w najmodniejszym kolorze sezonu!

Dawniej skórzana kurtka, którą w 1928 roku zaprojektował Irving Schott, przeznaczona była do jazdy na motocyklu. Popularność zyskała pod koniec lat 60. ubiegłego wielu, gdy na scenie zaczęli w niej występować muzycy rockowi. To właśnie od nazwy jednego z nich - Ramones - pochodzi jej potoczna nazwa, której używamy do dziś - ramoneska. Jej charakterystycznymi elementami są bez wątpienia zapięcie na suwaki przeniesione na bok oraz klapy przy kołnierzu.

Prostota z nutą szaleństwa

Natasza UrbańskaNatasza Urbańska fot. WBF

W swojej stylizacji Natasza postawiła na klasykę. Na tak ważne wydarzenie wybrała eleganckie spodnie o prostej nogawce i czarną obcisłą bluzkę. Jej fryzura i makijaż również są stonowane i proste. Gwiazda, jako tancerka, stroni od biżuterii, tak było i tym razem. Nie musiała jej jednak zakładać, bo elementem, który zwracał największą uwagę była metaliczna kurtka! Ten kolor przyciąga spojrzenia i jest hitem sezonu! Podobna ramoneska będzie również idealnym okryciem wierzchnim na nadchodzącą zabawę sylwestrową.

 Zobacz więcej ramonesek w modnych kolorach:

Kampania Mohito na sezon jesień/zima 2016

Więcej o: