Lidia Popiel i Maja Sablewska wybrały botki tej polskiej marki. Zobacz najciekawsze modele z jesiennej kolekcji Carinii!

Dagmara Łacny
19.10.2017 09:08
Carinii

Carinii (Carinii)

Sznurowane botki na płaskiej podeszwie czyli tzw. workery nadają się nie tylko do casualowych stylizacji. Takie buty możesz także z powodzeniem nosić do bardziej eleganckich zestawów.

Sznurowane buty na płaskiej podeszwie nazywane popularnie workerami dobrze wyglądają nie tylko w połączeniu z dżinsami oraz skórzaną kurtką. Obuwie inspirowane męskim stylem pasować będzie również do klasycznych stylizacji, w których możesz wykorzystać bardziej eleganckie elementy odzieży.

Fotografka Lidia Popiel zestawiła sznurowane trzewiki z dopasowaną marynarką oraz spodniami z szeroką nogawką. Taka stylizacja sprawdzi się w pracy, w której nie obowiązuje sztywny dress code, będzie także odpowiednia na wiele innych, mniej formalnych okazji.

CariniiCarinii Fot. cariniifabrykaobuwia Instagram / materiały partnera Fot. cariniifabrykaobuwia Instagram / materiały partnera

Maja Sablewska , ambasadorka marki, która od lat współpracuje z Carinii i firmuje swoim nazwiskiem specjalną kolekcję Buty z charakterem, sznurowane botki wykorzystała w stylizacji bardziej kobiecej. Workery zestawiła z długim kardiganem w beżowym kolorze, którym w ciepłe jesienne dni można zastąpić kurtkę. Do tego dobrała supermodne w tym sezonie spodnie z szeroką nogawką oraz czapkę bretonkę.

MajaMaja Fot. Carinii / materiały partnera Fot. Carinii / materiały partnera

Zobacz, jakie buty z jesiennej kolekcji Carinii będą idealne do twoich stylizacji!

Zobacz wideo
Więcej o: