Znana modelka w ubraniach z polską metką. Nie ona pierwsza pokochała tę markę!

Modelka, it-girl i miłośniczka polskiej mody! Bella Hadid pokazała się ostatnio w bluzce z kolekcji Local Heroes, znanej marki prowadzonej obecnie przez Karolinę Słotę.

Marka Local Heroes od początku swojego istnienia była synonimem luzu, wszystkich kolorów tęczy oraz... mistrzostwa marketingu. Zakładając swoją firmę, dwie młode dziewczyny, Areta Szpura i Karolina Słota nie myślały, że ich ubrania nosić będą gwiazdy USA. Wysyłając paczki ze swoimi projektami do topowych piosenkarzy, piosenkarek i celebrytów, dziewczyny osiągnęły swój cel. Justin Bieber jako pierwszy pojawił się na ulicach w bluzce z napisem "doing real stuff sucks", a zdjęcie wykonane przez paparazzi obiegło internet i zapewniło marce Local Heroes rozpoznawalność za oceanem.

 

W ślad za Bieberem ubrania z polską metkę zaczęły nosić inne gwiazdy, takie jak Cara Delevigne, Rita Ora czy Rihanna, a obecnie do grona miłośniczek LH dołączyła Bella Hadid. Modelka pojawiła się ostatnio w welurowej bluzce projektu Local Heroes o nazwie Bella Rose z kolekcji Local Heros x Disney. Bluzka na stronie internetowej marki kosztuje 129 złotych i jest nadal dostępna. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.