Polskie it-girls: Maja Sablewska

Sylwetka Mai Sablewskiej otwiera nowy cykl artykułów o polskich it-girls. Wszystkie dziewczyny, które znajdą się w zestawieniu, znają się na najnowszych trendach i moda to ich codzienność.

Doradca wizerunkowy, menadżerka - to tylko niektóre z zawodów, jakimi trudniła się Maja Sablewska. Wykonując wiele różnych profesji szukała tej jedynej, która dawałaby jej sto procent przyjemności - jak widać, upodobała sobie modę. Nie tylko sama może pochwalić się nienagannym stylem, ale również wie, jak ubrać innych. Poniżej znajdziesz stylizacje inspirowane stylem Mai.

W czarnych rurkach i z modną torebka

Czarna koszula z kokardą i dopasowane rurki możesz założyć na dzień i na wieczór. W zależności od okazji, powinnaś dobrać pasujące dodatki. Botki na wysokim obcasie i torebka na łańcuszku sprawiają, że całość idealnie pasuje na randkę z ukochanym.

fot. MAREK KUDELSKI; WBF/ Maja Sablewska, materiały partnerówfot. MAREK KUDELSKI; WBF/ Maja Sablewska, materiały partnerów fot. MAREK KUDELSKI; WBF/ Maja Sablewska, materiały partnerów fot. MAREK KUDELSKI; WBF/ Maja Sablewska, materiały partnerów/ kolaż Avanti24

W garniturze i czarnym body

Maja Sablewska to fanka kapeluszy, wiele swoich stylizacji uzupełnia właśnie o ten modny elegancki dodatek. Biały garnitur odejmuje wprawdzie trochę dziewczęcości, jednak po dodaniu koronkowego body, całość wygląda naprawdę seksownie i niebanalnie. Buty na wysokim obcasie wydłużą optycznie nogi i sprawią, że cała sylwetka bardziej się wyprostuje.

fot. WBF/ Maja Sablewska, materiały partnera/ kolaż Avanti24fot. WBF/ Maja Sablewska, materiały partnera/ kolaż Avanti24 fot. WBF/ Maja Sablewska, materiały partnera/ kolaż Avanti24 fot. WBF/ Maja Sablewska, materiały partnera/ kolaż Avanti24

Z kapeluszem i spódnicą

W ostatniej stylizacji również pojawia się klasyczna biała koszula z kokardą. Dzięki wybraniu tego koloru cały zestaw nie wygląda tak 'drapieżnie' jak mógły, gdybyśmy wybrały np. czarną koszulę. Skórzana minispódnica bardzo mocno eksponuje nogi, dlatego wybierając ją, musisz o tym pamiętać. Kapelusz bez wątpienia doda całej stylizacji dziewczęcości.

fot.WBF/Maja Sablewska, materiały partnera/ kolaż Avanti24fot.WBF/Maja Sablewska, materiały partnera/ kolaż Avanti24 fot.WBF/Maja Sablewska, materiały partnera/ kolaż Avanti24 fot.WBF/Maja Sablewska, materiały partnera/ kolaż Avanti24

Jeszcze więcej modnych ubrań w stylu Mai Sablewskiej znajdziesz w sklepie AVANTI24

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.