Lipcowy numer Avanti już w sprzedaży

Wakacyjne stylizacje rządzą się swoimi prawami. Z jednej strony jesteśmy bardziej swobodne, na luzie, z drugiej nie zapominamy o osobach pozostających w mieście.

Proponujemy Wam powrót do natury – to bardzo silna tendencja, notująca obecnie wyraźny come back. Choć wyszła ze światowych wybiegów, natychmiast została podchwycona przez ulicę. Kupujemy coraz bardziej świadomie, zależy nam na ekologicznym podejściu, coraz częściej zwracamy uwagę na to, gdzie i w jakich warunkach ubrania, które kupujemy zostały wyprodukowane.

W Temacie Miesiąca prezentujemy piękne, wyrafinowane stylizacje z naturalnych tkanin, akcesoria ze skóry, drewna, rafii i traw. Zachwycające! Bardziej miejskie stylizacje znajdziecie w materiale Asymetria – wybór należy do Was.

W dziale Uroda nasz ekspert proponuje Wam drobne zabiegi chirurgiczne z zakresu medycyny estetycznej, dzięki którym w mało inwazyjny sposób możecie poprawić mankamenty urody. Ponadto, jak zwykle o tej porze roku test bronzerów, zabawa kolorami w wakacyjnym makijażu, letnie zapachy i wiele innych ciekawostek. Wrzucamy więc na luz i...Avanti! Idziemy na zakupy.

AvantiAvanti Avanti Lipiec 2018

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.