"Avanti" świętuje 15 lat! Jubileuszowy numer już w kioskach

red.
01.04.2019 06:46
Nowy numer Avanti już w kioskach

Nowy numer Avanti już w kioskach (okładka kwietniowego numeru)

Magazyn shoppingowy "Avanti" świętuje w kwietniu 15-lecie swojego powstania. Z tej okazji redakcja pisma przygotowała konkurs dla swoich czytelniczek, w którym główną nagrodą jest kultowy Fiat 500. W wyjątkowym, urodzinowym "Avanti" znajdą się również cztery nowe rubryki, które na stałe zagoszczą na łamach numeru.
- Kiedy 15 lat temu rozpoczynaliśmy przygodę z „Avanti”, nikt tak do końca nie wiedział, co to jest magazyn shoppingowy i czym różni się od pism lifestylowych. Naszym celem było stworzenie miesięcznika, będącego nie tylko katalogiem nowości pojawiających się na rynku, ale przede wszystkim rodzajem doradcy dla czytelniczek. (…) Chciałyśmy też zaszczepić Wam czerpanie radości z zakupów, umiejętność bawienia się modą. Sądząc po tym, że wytrwałyśmy na rynku przez 15 lat, możemy śmiało powiedzieć, że nam się udało – pisze we wstępie do kwietniowego „Avanti” Marta Kulczycka, redaktor naczelna miesięcznika.

Z okazji swojego święta, redakcja „Avanti” zaprasza czytelniczki do wzięcia udziału w urodzinowym konkursie, w którym do wygrania jest miejski samochód – Fiat 500, a także m.in. zestawy kosmetyków i bony na zakupy. Aby zdobyć atrakcyjne nagrody, należy stworzyć fotoreportaż, na który złoży się minimum 5 zdjęć prezentujących codzienne życie czytelniczki „Avanti” oraz uzasadnić, dlaczego powinno się wygrać konkursowe auto. Fotoreportaż oraz uzasadnienie należy przesyłać na adres urodzinyavanti@agora.pl. Konkurs potrwa do 26 kwietnia br. Jego szczegółowy regulamin dostępny jest na avanti24.pl.

REGULAMIN KONKURSU>>

Urodzinowy konkurs AvantiUrodzinowy konkurs Avanti .

Ponadto w najnowszym numerze pisma czytelnicy znajdą cztery zupełnie nowe rubryki redakcyjne, które na stałe zagoszczą w miesięczniku – „Historia mody” z felietonami opowiadającymi o trendach z przeszłości, które wracają do łask, „Sport Avanti” z nowinkami modowymi oraz inspiracjami z ubraniami sportowymi, „Osobowość” gdzie w każdym numerze redakcja przygląda się życiu jednej influencerki modowej i odkrywa tajemnice jej szafy, a także „Kupony zniżkowe” – rybryka z kuponami rabatowymi na wybrane ubrania, kosmetyki lub zabiegi pielęgnacyjne.

Urodzinowe wydanie Avanti jest do kupienie także z dodatkiem w postaci peelingu lub balsamu do ciała marki Joanna.