Pomysły na letnią stylizację z kimono w roli głównej

Kasia Wzorek
17.05.2016 15:24
Pomysły na letnią stylizację z kimono w roli głównej

Pomysły na letnią stylizację z kimono w roli głównej (Mat. prasowe)

Jeśli pragniecie nadać swojej letniej stylizacji nieco egzotyki, mamy na to radę. Wyrusz po modowe inspiracje na daleki wschód. Kimono świetnie sprawdzi się nie tylko jako sukienka, ale z łatwością zastąpi żakiet lub długi płaszcz. Zainspiruj się naszymi propozycjami.

Mostrami.plMostrami.pl Mostrami.pl

Mostrami.pl

Kimono to typowy ubiór japoński. Według tradycji kobieta, która nie posiada męża powinna nosić kimono z rękawami sięgającymi niemal podłogi! Typowe japońskie kimono składa się nawet z aż dwunastu części, a założenie ich często wymaga skorzystania z usług posiadających odpowiednią licencję zawodowców. Ten tradycyjny japoński ubiór przez europejskich projektantów został zinterpretowany w inny sposób - kojarzy nam się przede wszystkim z charakterystycznymi szerokimi rękawami, swobodą i luzem. Zainspiruj się japońską modą i łącz ją z trendami na ten sezon.

Mostrami.plMostrami.pl Mostrami.pl Mostrami.pl

Jak w kalejdoskopie

Ekscentryczne zestawienia kolorów, abstrakcyjne wzory i motywy zaczerpnięte z dalekich zakątków świata składają się na gorący trend tego sezonu - printy. W jaki inny sposób lepiej wyrazisz swoją ekspresywną naturę, jeśli nie abstrakcyjnym deseniem lub wzorzystym nadrukiem? Postaw na wzorzyste kimono!

Mostrami.plMostrami.pl Mostrami.pl Mostrami.pl

Odkryj ramiona

Odkryte ramiona to kolejny z gorących trendów na ten sezon. Obecnie triumfują dekolty carmen, lecz wycięcia na ramionach są równie mile widziane. Wybierając kimono odsłaniające ramiona nadasz sobie nutę subtelnej zmysłowości. Łącząc je z sandałkami na szpilce otrzymasz stylizację idealną na elegancki wieczór.

Mostrami.plMostrami.pl Mostrami.pl Mostrami.pl

Kimono od zadań specjalnych

Oprócz standardowej długości kimona projektanci składają nam też inne, ciekawe propozycje. Kimono w wydłużonej wersji, sięgające aż do kostek to wspaniała alternatywa dla luźnego płaszcza na chłodne wieczory. Krótkie kimono z kolei z powodzeniem zastąpi elegancki żakiet lub marynarkę.

Mostrami.plMostrami.pl Mostrami.pl Mostrami.pl

Więcej o: