Wygodna i praktyczna - odzież sportowa dla najmłodszych w okazyjnych cenach

KS
08.05.2018 09:00
Wygodna i praktyczna - odzież sportowa dla najmłodszych

Wygodna i praktyczna - odzież sportowa dla najmłodszych (fot. unsplash)

Maluchy zwykle rozpiera niespożyta energia, dlatego ubrania i obuwie sportowe są doskonałym rozwiązaniem nie tylko na treningach. Wygodne dresy, szorty, T-shirty czy trampki nadają się zarówno na plac zabaw czy do przedszkola, jak i na rodzinną wycieczkę rowerową.

Buty sportowe dziecięce

Buty sportowe to najwygodniejsza propozycja na plac zabaw, do przedszkola czy na wycieczkę. Będą również niezastąpione na treningach. Większość obuwia sportowego dla najmłodszych jest uniwersalna - nadaje się do każdego rodzaju aktywności. Jednak na rynku znajdziemy także np. specjalne buty rowerowe czy piłkarskie.

Buty sportowe dziecięceButy sportowe dziecięce kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. autor NN

Sportowe zestawy dla chłopców

Większość chłopców zawsze rozpiera energia. Dlatego sportowe ubrania mogą z powodzeniem stanowić większość garderoby pociechy. Wybierajmy bluzy i podkoszulki z dobrej jakości materiałów (takie ubrania niekoniecznie będą najdroższe), które wytrzymają aktywne zabawy dzieci i częste pranie. 

Sportowe zestawy dla chłopcówSportowe zestawy dla chłopców kolaż redakcja, materiały partnerów

Sportowe zestawy dla dziewczynek

Małe dziewczynki rzadko są mniej aktywne niż chłopcy, chociaż często myśli się o nich jako o tych spokojnych. Nie brakuje im jednak energii do zabawy czy to na świeżym powietrzu, czy w domu. I w tym wypadku ubrania sportowe również sprawdzą się doskonale niezależnie od rodzaju aktywności. Dla dziewczynek mamy znacznie większy wybór fasonów czy kolorów ubrań, dzięki czemu łatwo nam będzie dopasować ubrania pasujące do osobowości i stylu zabaw pociechy. 

Sportowe zestawy dla dziewczynekSportowe zestawy dla dziewczynek kolaż redakcja, materiały partnerów

Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie i warto zachęcać już najmłodszych do jego uprawiania. Zwykle dzieci nie muszą być długo przekonywane, by aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu, ale najlepszą zachętą jest dobry przykład rodziców. Wspólna wycieczka piesza lub rowerowa to doskonały pomysł na spędzenie razem czasu, a przy okazji "zarażenie" malucha chęcią do aktywności w wolnych chwilach. 

Więcej o: