Eleganckie zestawy dla dziewczynek - idealne na wiosenne przyjęcia i imprezy

KS
19.04.2018 11:30
Eleganckie stylizacje dla dziewczynek

Eleganckie stylizacje dla dziewczynek (fot. MOHITO)

Komunie, śluby, rodzinne imprezy - wiosną i latem uczestniczymy w coraz liczniejszych przyjęciach, które wymagają odpowiedniego stroju. Tym razem przygotowałyśmy trzy propozycje dla najmłodszych miłośniczek mody.

Cała w różu - jak mała księżniczka

Róż to jeden z najpopularniejszych kolorów wśród dziewczynek, ale w tym sezonie to również jeden z modniejszych odcieni. Z tego powodu nasza pierwsza propozycja to właśnie śliczna stylizacja utrzymana w różnych odcieniach różu. Wybrałyśmy dla małych miłośniczek mody aż trzy modele sukienek, do których proponujemy jeden zestaw akcesoriów. Takim sposobem możemy stworzyć aż trzy różne stylizacje na różne okazje.

Cała w różu - jak mała księżniczkaCała w różu - jak mała księżniczka kolaż redakcja, materiały partnerów

Sukienka koktajlowa dla dziewczynki

Kolejna nasza propozycja to czerwona sukienka koktajlowa. Tym razem wybrałyśmy kilka różnych dodatków, aby pokazać wam, że za ich pomocą również możemy stworzyć różnorodne zestawy w zależności od okazji, na jaką mała miłośniczka mody się wybiera. Dzięki temu jedna sukienka może zyskać zupełnie inny charakter - sprawdzi się zatem, kiedy dziewczynka będzie gościć na weselu, Pierwszej Komunii kuzyna czy na urodzinach koleżanki. 

Sukienka koktajlowa dla dziewczynkiSukienka koktajlowa dla dziewczynki kolaż redakcja, materiały partnerów

Elegancka spódniczka 

Jeżeli dziewczynka będzie miała ochotę włożyć coś innego niż sukienka, proponujemy zestaw ze spódniczką. Nam bardzo spodobały się modele z tiulu, które nadają bardzo dziewczęcy, ale i elegancki charakter całej stylizacji. Do takiej spódniczki wystarczy dobrać ładną, prostą bluzkę, aby całość zyskała odpowiedni charakter. Taki zestaw proponujemy przede wszystkim dla dziewczynek, które lubią zwracać na siebie uwagę.

Elegancka spódniczkaElegancka spódniczka kolaż redakcja, materiały partnerów

Poniżej prezentujemy więcej dodatków, które mogą ożywić dziewczęce stylizacje. Są wśród nich buty, biżuteria dla dziewczynek oraz inne akcesoria. 

Więcej o: