Jak ubrać dziecko na wesele? Gotowe zestawy dla dzieci w różnym wieku

Moda dziecięca coraz częściej podąża za trendami, jakie panują w świecie "dorosłych", a nierzadko też wyznacza własne. Jednak dla rodziców, wciąż częstym dylematem jest, jak ubrać dziecko na wesele? Jak połączyć elegancję z nieskrępowaniem, tak by pociecha czuła się dobrze w przygotowanym stroju? Podpowiadamy!

Szukając odpowiedzi, jak ubrać dziecko na wesele , musimy pamiętać, że moda dziecięca przede wszystkim powinna stawiać na wygodę i zadowolenie malucha, który będzie kreację nosił. Szukajmy więc dobrej jakości materiałów i wykończenia, aby nic nie uwierało, drapało i przeszkadzało dziecku. Jeżeli o tym zapomnimy, mamy pewność, że na uroczystości ślubnej będzie niespokojny, co potem przełoży się też na wesele.

Stylizacja na wesele dla maluchówStylizacja na wesele dla maluchów kolaż / materiały parterów / Stylizacja na wesele dla maluchów kolaż / materiały parterów / Stylizacje na wesele dla maluchów

Chociaż moda dziecięca coraz częściej prezentuje sobą wymyślne kroje i fasony, to my jednak proponujemy postawić na proste i sprawdzone rozwiązania. Niezależnie od wieku dziecka, jeśli ubieramy go na wesele postawmy przede wszystkim na swobodę ruchu, a dopiero potem na elegancję czy trendy. Dzieci mają niemal niewyczerpalną energię i podczas zabawy ślubnej z pewnością będzie ich wszędzie pełno.

Stylizacje dla dzieci w wieku szkolnymStylizacje dla dzieci w wieku szkolnym kolaż / materiały partnerów /Stylizacje dla dzieci w wieku szkolnym kolaż / materiały partnerów /Stylizacje dla dzieci w wieku szkolnym

W przypadku chłopców najlepiej sprawdzi się wygodna koszula i ciemne spodnie . Jeżeli impreza nie ma bardzo eleganckiego charakteru lub dziecko jest bardzo żywiołowe, możemy postawić nawet na ciemne, proste jeansy, w których będzie mógł szaleć do woli. U dziewczynek najlepiej sprawdzają się niezbyt wymyślne sukienki koktajlowe . Jednak w momencie, gdy mamy świadomość, że córka nie lubi nosić spódnic czy sukienek, nie nie stoi na przeszkodzie by ubrać ją w ładny kombinezon lub elegancką bluzkę oraz spodnie. Pamiętajmy, że nie wszystkie dziewczynki lubią przebierać się za księżniczki i warto uszanować gust nawet młodszej dziewczynki.

Stylizacje dla nastolatkówStylizacje dla nastolatków kolaż / materiały partnerów /Stylizacje dla nastolatków kolaż / materiały partnerów /Stylizacje na wesele dla nastolatków

W momencie, kiedy na wesele musimy pomóc ubrać się młodszym czy starszym nastolatkom, problem może wyniknąć, gdy chcemy narzucić im swoje gusta. W tym wieku dzieci są o wiele bardziej buntowniczo nastawione i często zależy im na tym, by wyglądać modnie. Warto znaleźć wspólne porozumienie i nie narzucać swojej woli dziecku, a jedynie delikatnie go nakierować. Moda dziecięca na wesele oferuje bardzo dużą różnorodność i z pewnością znajdziemy coś, co zadowoli zarówno rodziców jak i ich pociechy.

Zobacz więcej ubrań i dodatków dla dzieci w sklepie Avanti.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.