Wakacyjny look z Kazar Studio

REKLAMA
18.06.2019 12:21
Z czym kojarzy się Wam lato? Nam zdecydowanie ze słońcem, dobrym jedzeniem podczas długich letnich wieczorów spędzonych w gronie przyjaciół i rodziny, z plażą, morzem, rowerowymi przejażdżkami i wyjazdami na muzyczne festiwale.

W tym roku, pozwól sobie na więcej i wykorzystaj każdy moment w myśl zasady Look Alive! Przełam bariery i zapomnij o opinii innych, także komponując letnie stylizacje. Zacznij od butów i dodatków. Wyraź siebie wybierając ulubione modele, kolory i materiały.

Kazar Studio to nowa marka, która powstała z myślą o tych, którzy własny styl stawiają ponad trendami, a ubrania i dodatki odzwierciedlają ich osobowość. Swoje produkty kieruje do szerokiej grupy odbiorców, zwłaszcza milenialsów ceniących różnorodność i dynamikę, dla których przekaz jest ważniejszy niż logo.

W kolekcji damskiej Kazar Studio znajdziemy modele idealnie dopasowane do wszystkich wakacyjnych aktywności, także tych no limit. Festiwale, koncerty, ekstremalne tripy, długie spacery po mieście czy na łonie natury, wielogodzinne posiedzenia z przyjaciółmi, a nawet shopping ze znajomymi to świetne okazje, żeby uwolnić energię i wyrazić siebie. Jakie buty i akcesoria najlepiej pasują do ciebie? Holograficzne multikolorowe sneakersy, wygodne baleriny, a może szalone neonowe klapki rodem z lat 90.tych? W wakacyjnym bagażu nie może zabraknąć też modeli na randkę. Kowbojki świetnie komponujące się z białymi romantycznymi sukienkami, wygodne espadryle w stylu boho, a nawet odważne transparentne botki będą strzałem w dziesiątkę.

Wracając do tematu festiwalowego – sezon w pełni! Już teraz wejdźcie na stronę kazarstudio.com i skomponujcie swój festiwalowy look. Zwariowane modele okularów w zestawie ze stylowymi kapeluszami ochronią Was przed słońcem, gdyby natomiast miało padać, zaopatrzcie się w płaszcze przeciwdeszczowe i ochraniacze na buty czy komórkę. Czy słońce, czy deszcz – nic nie zepsuje Wam zabawy.

Buty i akcesoria nowej marki Kazar Studio są dostępne w sklepie internetowym kazarstudio.com, a także w salonach stacjonarnych w Posnanii, Galerii Rzeszów, Atrium Felicity w Lublinie oraz w Łodzi (Galeria Łódzka i Port Łódź).