Missguided: mieszanka najmodniejszych trendów i seksapliu w najlepszym wydaniu

Młodzieżowa, zadziorna i bardzo seksowna - taka właśnie jest marka Missguided. Dowiedzcie się więcej o jej stylu i charakterze!

MissguidedMissguided Missguided Missguided

Missguided to brytyjska marka tworząca tzw. fast fashion, obecna na rynku od 2009 roku. Od momentu powstania cieszy się coraz większą popularnością wśród młodych i pewnych siebie kobiet na całym świecie.

Inspiruje się wszystkim tym, co tu i teraz: swoimi klientkami, modą z wybiegów, gwiazdami, mediami społecznościowymi, blogerami i ulicą, tworząc swój niepowtarzalny styl. Marka nadąża za najmodniejszymi trendami, śledząc najgorętsze it-girls i przekładając ich stylizacje na propozycje dla swoich klientek.

Wśród projektów Missguided znajdziecie seksowne sukienki, kuszące kombinezony, odważne topy i zalotne szpiki, ale też bomberki o sportowym charakterze, podarte jeansy i sneakersy - czyli wszystko to, co jest teraz na topie!

Kolekcje marki są przeznaczone dla pewnych siebie kobiet, które znają swoją wartość i są nowoczesne. Dziewczyny Missguided nie boją się ryzyka i lubią bawić się modą! Marka współpracuje z celebrytkami, które uosabiają te cechy - w 2014 roku kolekcję dla Missguided zaprojektowała Nicole Scherzinger, rok później twarzą marki była młoda gwiazda R&B i przyjaciółka Kylie Jenner - Pia Mia, a tegoroczną letnią kolekcję promowała Pamela Anderson.

Missguided to brytyjska marka tworząca tzw. fast fashion , obecna na rynku od 2009 roku. Od momentu powstania cieszy się coraz większą popularnością wśród młodych i pewnych siebie kobiet na całym świecie. Inspiruje się wszystkim tym, co tu i teraz: swoimi klientkami, modą z wybiegów, gwiazdami , mediami społecznościowymi, blogerami i ulicą, tworząc swój niepowtarzalny styl. Marka nadąża za najmodniejszymi trendami, śledząc najgorętsze it-girls i przekładając ich stylizacje na propozycje dla swoich klientek.

MissguidedMissguided Missguided Missguided

Wśród projektów Missguided znajdziecie seksowne sukienki, kuszące kombinezony , odważne topy i zalotne szpiki, ale też bomberki o sportowym charakterze, podarte jeansy i sneakersy - czyli wszystko to, co jest teraz na topie! Kolekcje marki są przeznaczone dla pewnych siebie kobiet, które znają swoją wartość i są nowoczesne. Dziewczyny Missguided nie boją się ryzyka i lubią bawić się modą! Marka współpracuje z celebrytkami, które uosabiają te cechy - w 2014 roku kolekcję dla Missguided zaprojektowała Nicole Scherzinger , rok później twarzą marki była młoda gwiazda R&B i przyjaciółka Kylie Jenner - Pia Mia , a tegoroczną letnią kolekcję promowała Pamela Anderson .

MissguidedMissguided Missguided Missguided

Więcej o:
Copyright © Agora SA