Nowa kampania 4F pod hasłem "Wierni Sobie"

JS
17.09.2019 11:59
'Wierni Sobie' 4F

'Wierni Sobie' 4F (materiały prasowe)

Sportowa marka 4F wystartowała z nową kampanią, do której zaprosiła lekkoatletkę Martynę Kotwiłę i trenera pięściarstwa Damiana Kuźmę. "Wierni Sobie" to hasło przewodnie kampanii, jak i brandu 4F.

Kampania 4F 'Wierni Sobie'Kampania 4F 'Wierni Sobie' materiały prasowe

Damian Kuźma to trener pięściarstwa, który dzięki swojej wytrwałości uratował klub bokserski Kleofas przed zamknięciem. Pierwotnie sam, przez wiele lat, uczęszczał na zajęcia do Kleofasa, by finalnie zostać jego prezesem. Co ciekawe - najmłodszym w historii. 

Martyna Kotwiła to sprinterka odnosząca masę sukcesów. Największym jest pobicie rekordu Ireny Szewińskiej. Swoją determinacją udowadnia, że wszystko jest możliwe.  

Dwójka ambasadorów marki 4F to równocześnie bohaterowie krótkometrażowych filmów produkcji Papaya Films. To nowy sposób komunikacji marki, który ma nie tylko pokazać nowe kolekcje, ale też ideę, jaką chcą przekazać wybrani przez 4F sportowcy. 

ubrania 4Fubrania 4F materiały prasowe

Nowa kolekcja składa się z ubrań i akcesoriów damskich, męskich i dziecięcych. Są przeznaczone do uprawiania różnych sportów: od biegania, przez boks, aż po treningi na siłowni. Ubrania charakteryzują się sprawdzonymi fasonami, wytrzymałymi i odpornymi na zniszczenia tkaninami oraz wygodą. To wszystko w przyjemnej dla oka oprawie mocnych kolorów i podkreślających sylwetkę fasonów. Zobacz ubrania z nowej kolekcji i poznaj ambasadorów marki i ich inspirujące historie!

Więcej o: