Victoria Beckham i Shaquille O'Neal autorami limitowanej kolekcji Reebok!

Reebok i Victoria Beckham przestawiają pierwsze efekty współpracy. Inspiracją wspólnie stworzonej kolekcji były lata 90. i ikona tamtych czasów Shaquille O'Neal. Projektantka po raz pierwszy odchodzi od kobiecych projektów i tworzy unisexowe ubrania, łącząc modę tamtych lat z najwyższej klasy krawiectwem.

nowa kolekcja Reebok x Victoria Beckhamnowa kolekcja Reebok x Victoria Beckham materiały prasowe

W kolekcji znajdziemy koszulki, bluzy i skarpetki nawiązujące do archiwalnych produktów marki. Victoria Beckham współpracowała przy projekcie ze znanym koszykarzem Shaquille O’Neal'em. O kolekcji dowiedzieliśmy się w kwietniu, a dzisiaj możemy podziwiać efekty. Jej cechami szczególnymi jest minimalistyczny krój, ozdobiony jedynie słynnym logo, które jest znakiem rozpoznawczym O’Neal'a. Cała kolekcja jest utrzymana w monochromatycznej stylistyce.

autor
Polecam, Julia Sześciło, autorka
Trendy na wiosnę 2022

Trendy na wiosnę 2022

Zastanawiasz się, co nosić wiosną, by wyglądać modnie i nowocześnie? Wśród najgorętszych trendów na 2022 rok znajdują się wyraziste kolory, minimalistyczne formy oraz fasony popularne na początku lat 2000. Poszukujesz modowych inspiracji? Chcesz wiedzieć, które kolory są obecnie na czasie? Oto nasze propozycje!

Nowa kolekcja Reebok x Victoria BeckhamNowa kolekcja Reebok x Victoria Beckham materiały prasowe

Dla mnie ta kolekcja to celebracja tamtej ery, wspólnego dorobku Reebok i Shaqa oraz wielkiego dziedzictwa marki, które odkryłam w archiwach. Unisex połączony ze stylem ulicznym to także elementy pełnej kolekcji, nad którą obecnie pracuję.

- mówi Victoria Beckham.

Kolekcja Reebok x Victoria Beckham jest dostępna w sprzedaży na www.reebok.pl.

"McQueen" - zwiastun filmu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.