Trwa promocja w drogerii Rossmann. Znamy szczegóły!

Niecierpliwie czekasz na promocję kolorowych kosmetyków w drogerii Rossmann? Mamy da ciebie dobrą wiadomość! Zniżka -55% właśnie ruszyła, ale nie jest ona dostępna dla wszystkich. Znamy zasady tegorocznej akcji!

Klientki drogerii Rossmann uwielbiały promocję, która uprawniała do 49% zniżki na zakup kosmetyków do makijażu. Pierwsza akcja obejmowała wszystkie produkty, kolejna była podzielona na trzy tygodniowe etapy, w których dostępny był inny rodzaj kosmetyków. W tym roku będzie jeszcze inaczej. Promocja wystartowała już 3 kwietnia! Jesteś zdziwiona, bo nic o tym nie wiesz? Już tłumaczymy - jej pierwszy tydzień to czas na zakupy tylko dla wybranych posiadaczek karty Klub Rossmann.

Kosmetyki koloroweKosmetyki kolorowe styledstock.co

Jeśli należysz do Klubu Rossmann, koniecznie sprawdź swoją aplikację! Niektóre użytkowniczki z promocji -55% mogą skorzystać już od 3 do 8 kwietnia. Nie wiesz, jak to zrobić? Wejdź w zakładkę "Dla Ciebie" - jeśli dostałaś specjalne powiadomienie, jesteś szczęściarą, która już może rozpocząć zakupy!

Co z pozostałymi osobami? Niestety, jeśli nie jesteś w Klubie Rossmann w tym roku nie skorzystasz z promocji. Między 9 a 18 kwietnia zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i przez stronę internetową tańsze zakupy zrobią tylko jej posiadaczki. Pamiętaj, że aby zniżka zadziałała, musisz kupić trzy wybrane produkty do makijażu.

Z pewnością najbardziej rozchwytywane będą produkty droższych marek, takich jak L'Oréal czy Bourjois. Jeśli planujesz zakup podkładu, postaw na Healthy Mix, który świetnie kryje i ma wiele odcieni, więc z łatwością dopasujesz go do swojej cery. Wybierz również kosmetyczne nowości, które warto przetestować tej wiosny.

Copyright © Agora SA