Drew Barrymore love CROCS - współpraca znanej marki z aktorką!

Joanna Szczurek
28.02.2018 16:30
drew love crocs

drew love crocs (materiały prasowe)

Znana marka butów Crocs wypuściła linię stworzoną w współpracy ze znaną aktorką Drew Barrymore. W kolekcji znajdziemy chodaki, sandałki i klapki w klasycznym stylu Crocs z wyraźną inspiracją stylem Drew.

Drew X CrocsDrew X Crocs materiały prasowe

Nowa kolekcja Crocs to przede wszystkim wygoda i zabawa. Marka przyzwyczaiła nas już do swoich projektów tworzonych z przymrużeniem oka. Tym razem słoneczny optymizm do kolekcji wprowadziła aktorka Drew Barrymore, która stworzyła razem z Crocs kolekcję "zaprojektowaną z miłością".

DrewXCrocsDrewXCrocs materiały prasowe

Wszystkie buty z tej linii są utrzymane w wesołej i kolorowej stylistyce. Projekty inspirowane są dziewczęcą wrażliwością i radością, jaką czerpie z życia współpracująca z marką aktorka. Wszystkie modele łączy motyw miłości, który powtarza się w postaci serduszek i napisów "love". Wszystkie zdobienia zostały wykonane techniką 3D.

W butach z kolekcji DrewXCrocs została wykorzystana komfortowa konstrukcja piankowa Croslite, z której znana jest marka Crocs. Dzięki niej buty są niezwykle lekkie. Idealne dopasowanie do stopy, a co za tym idzie wygodę i komfort, zapewniają obrotowe paski na pięcie. 

Więcej o: