Ada Fijał została ambasadorką marki LOFT37

Ada Fijał to aktorka znana z wyjątkowego poczucia humoru, dystansu do siebie i otaczającego ją świata, autorka cyklu filmików ?DIY. Peszyn for Feszyn?. Od dawna zachwyca również swoim oryginalnym stylem, który doceniły założycielki firmy Loft37, wybierając Adę na ambasadorkę swojej marki.

Ada FijałAda Fijał Backstage z Adą Fijał Backstage z Adą Fijał

Duet LOFT37, Joanna Trepka i Paulina Ada Kalińska, zgodnie twierdzą:

"Ada jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale też ikoną mody. Jej stylizacje zawsze są bardzo eleganckie z nutką szaleństwa i nonszalancji. Jest oryginalna, a przez strój podkreśla swoją indywidualność. Gdy zaczęłyśmy myśleć o wyborze ambasadorki, jako pierwsza przyszła nam do głowy. Wydaje nam się, że idealnie oddaje charakter i filozofię naszej marki."

Ada Fijał już od dłuższego czasu jest wielką fanką LOFT37 i jak sama mówi, z wielką przyjemnością przyjęła propozycję ambasadorowania marce:

"Loft 37 to marka, którą cenię i której projekty są mi bliskie. Bardzo często noszę ich buty, dlatego w momencie kiedy dziewczyny zaproponowały mi, żebym została ich ambasadorką, była to kontynuacja moich modowych wyborów, więc zgodziłam się od razu. Bardzo podoba mi się to że w projektach LOFT37 możemy sami dobierać kolory i częściowo projektować fasony. Która kobieta nie chciałaby poczuć się jak Carrie Bradshaw, bohaterka Seksu w wielkim mieście i mieć takie buty, jakie sobie wymarzy! (śmiech)"

Loft37Loft37 Loft37 - kolekcja wiosenna Loft37 - kolekcja wiosenna

LOFT37 to pierwszy na polskim rynku koncept, który pozwala na personalizację butów. Marka powstała z pasji tworzenia i miłości do mody. To must have każdej kobiety, która ubiorem pragnie podkreślić swój styl oraz indywidualność. Buty sygnowane marką to buty z charakterem, które przyciągają oryginalnym designem i odważną kolorystyką.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.