Styl sportowy w codziennych stylizacjach

Coraz częściej wybieramy trampki zamiast szpilek, a marynarki zastępujemy bluzami. Pokazujemy, jak w nienachalny sposób przemycić trochę luźnego stylu do codziennych stylizacji.

Dlaczego powoli rezygnujemy z szykownych stylizacji na rzecz trampek i luźnych ubrań? Odpowiedź jest prosta - wygoda. Sportowe ubrania są niezwykle komfortowe, najczęściej wykonane z przyjemnych materiałów. Jednak taki styl wcale nie musi oznaczać zupełnej rezygnacji z elegancji. Łączenie stylów, jeśli masz dobre wyczucie, sprawdza się naprawdę dobrze.

Trampki do wszystkiego

Prawie do wszystkiego! Łączymy je klasycznie w stylizacji ze spodniami i luźnymi bluzkami, ale też z sukienkami czy spódnicami. Choć to drugie rozwiązanie wywołuje sporo kontrowersji, połączenie wyszukanej góry z "luźnymi" butami jest często spotykane. My doradzamy łączyć trampki z bardzo modnym sportowym fasonem sukienek.

kolaż stylizacja z trampkami / Materiały partnerakolaż stylizacja z trampkami / Materiały partnera kolaż stylizacja z trampkami / Materiały partnera kolaż stylizacja z trampkami / Materiały partnera

Z bejsbolówką

Zamiast szykownego kapelusza, sportowa czapka, która już w poprzednim sezonie była mocno lansowana zarówno przez gwiazdy, jak i styl uliczny. Kiedyś przeznaczona tylko na boiska, dziś dodaje charakteru wielu casualowym stylizacjom.

kolaż stylizacja z bejsbolówką / Materiały partnerakolaż stylizacja z bejsbolówką / Materiały partnera kolaż stylizacja z bejsbolówką / Materiały partnera kolaż stylizacja z bejsbolówką / Materiały partnera

Dresy nie tylko na siłownię

Spodnie dresowe już nie muszą kojarzyć się tylko z ćwiczeniami na siłowni. Coraz częściej wypierają klasyczne jeansy, są wygodne i pasują do wielu stylizacji. Możemy łączyć je z marynarką i trampkami, by uzyskać luźny i swobodny strój. Jeżeli lubimy eksperymentować z modą, postawmy na coś bardziej ekstrawaganckiego. Dresy ze szpilkami to połączenie prosto z wybiegów, które cieszy się popularnością wśród wielu gwiazd.

kolaż stylizacja z dresami / Materiały partnerakolaż stylizacja z dresami / Materiały partnera kolaż stylizacja z dresami / Materiały partnera kolaż stylizacja z dresami / Materiały partnera

Więcej modeli ubrań i dodatków znajdziesz poniżej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.