Te krótkie kurtki pikowane są ciepłe i stylowe! Modele z połyskiem to hit tego sezonu

Angelika Sobańska
23.10.2021 17:08
kurtki pikowane krótkie

kurtki pikowane krótkie (fot. imaxtree)

Krótkie kurtki pikowane to modne okrycie wierzchnie. Dobrze ogrzewają, a w dodatku wyglądają stylowo i modnie. Wybieramy 18 modeli kurtek tego typu.

Modne krótkie kurtki pikowane

Pikowane kurtki to jedne z najbardziej popularnych okryć wierzchnich na zimę. Specjalne wykonanie sprawia, że ocieplenie rozkłada się równomiernie w całej kurtce, co sprawia, że takie modele są idealne nawet na duże mrozy. Jednymi z najmodniejszych modeli są krótkie kurtki pikowane. W sklepach często określa się je jako puffer. Mają szerokie pikowanie i luźny krój. W kolekcjach marek odzieżowych można też znaleźć modele bardziej dopasowane i z wąskimi pasami tworzącymi pikowanie. Jeśli są ułożone skośnie lub pionowo to mogą nawet wyszczuplić sylwetkę. 

krótkie kurtki pikowanekrótkie kurtki pikowane fot. bigstar.pl; vangraaf.com

Kurtki pikowane damskie krótkie dają różne możliwości ciekawych stylizacji. Pasują do nich spodnie z wysokim stanem, jeansy a także długie spódnice. W kolekcjach marek mamy duży wybór kolorów. Najbardziej uniwersalne są czarne i granatowe, ale warto też zwrócić uwagę na inne barwy, np. pastele. W trendy bardzo wpisują się także krótkie kurtki pikowane z połyskiem lub całe w metalicznym kolorze, np. srebrne. 

Zobacz też: Wielka wyprzedaż damskich pikowanych kurtek 

Więcej o: