Bielizna wyszczuplająca - sposób na idealną sylwetkę

Roksana Krawczyk / KŻ
23.03.2020 15:30
Bielizna wyszczuplająca

Bielizna wyszczuplająca (https://www.instagram.com/skims)

Masz problem z wystającym brzuchem albo masywnymi udami? Wypróbuj bieliznę wyszczuplającą. Dzięki niej wymodelujesz sylwetkę i poczujesz się komfortowo nawet w obcisłym stroju. Bielizna modelująca wcale nie musi być mało atrakcyjna! Specjalnie dla was znalazłyśmy same piękne modele.

Chciałabyś założyć w letni wieczór obcisłą sukienkę lub spódniczkę, ale uważasz, że masz za duży brzuch na taki strój? Załóż pod spód bieliznę wyszczuplającą. Sprawi, że nawet w najbardziej obcisłej sukience będziesz wyglądała i czuła się świetnie.

Bielizna wyszczuplająca, inaczej zwana bielizną modelującą albo bielizną korygującą ma za zadanie wysmuklić sylwetkę i nadać jej pożądany kształt. W ofercie sklepów znajdziesz majtki wyszczuplające, modelujące topy i body, a także gorsety. Możesz wybrać jeden z tych elementów, maskując najbardziej newralgiczny punkt ciała, albo połączyć kilka i uzyskać jeszcze lepszy efekt. 

Majtki wyszczuplające

 

W zależności od tego, jaką partię sylwetki chciałabyś skorygować, możesz zdecydować się na majtki, body lub sukienkę wyszczuplającą. 

Majtki wyszczuplające efektownie spłaszczą brzuch i zaznaczą talię. Są idealnym rozwiązaniem nie tylko pod sukienkę, lecz również pod obcisłe spodnie, czy spódnicę. Oprócz tego, majtki modelujące uniosą pośladki i wygładzą krągłości.Ważne jest to, aby bielizna była dobrze dopasowana do twojej sylwetki. Nie może być za mała, ale musi być też mocno obcisła, aby dobrze spełniać swoją funkcję.  

Body wyszczuplające, gorsety i topy modelujące

 

Bielizna modelująca jest wykonana z dość cienkiego materiału, dzięki czemu nie widać jej pod ubraniem. Nawet jeśli założysz body wyszczuplające, gorset albo top modelujący, tylko ty będziesz o tym wiedziała. Dzięki bieliźnie wyszczuplającej możesz spłaszczyć brzuch, podnieść biust i wyraźniej zarysować talię.

Trzeba również pamiętać o doborze odpowiedniego koloru takiej bielizny. Ciemne kolory łączymy z ciemnymi, a jasne z jasnymi. Rozwiązaniem, które sprawdzi się w obu przypadkach będzie wybór barwy nude (w odcieniu naszej skóry) - sprawdzi się zarówno pod białą, jak i pod czarną sukienką.

Body wyszczuplające możesz nosić nawet pod letnią bluzkę. Koronkowe wykończenie jest seksowne i nawet jeśli będzie lekko wystawać, nie będzie to problemem. Z kolei gorset modelujący świetnie wyszczupli cię w talii i sprawi, że będziesz miała figurę klepsydry.