Wygodne stylizacje na weekend w górach! Jak ubrać się praktycznie i stylowo?

Joanna Szczurek
Wybierając się w góry naszym priorytetem jest to, żeby wybrać ubrania w których będzie nam ciepło i które będą praktyczne. Nic ma jednak przeciwwskazań, żeby były one również modne i stylowe. Zobacz nasze propozycje stylizacji idealnych na weekend w górach!

Stylizacja z puchową kamizelką

stylizacja z puchową kamizelkąstylizacja z puchową kamizelką Pinterest/ materiały prasowe

To propozycja na cieplejsze dni. Puchowa kamizelka z futerkiem jest bardzo stylową alternatywą dla kurtki. W połączeniu z oversize'owym swetrem z golfem tworzy modny i wygodny zestaw idealny na wypad w góry! Do stylizacji dobierz ciepłe i praktyczne śniegowce, które mają grubą i stabilną podeszwę i chroniące przed mrozem ocieplenie.

Stylizacja z oliwkową parką

Stylizacja z parkąStylizacja z parką Pinterest/ materiały prasowe

Ta stylizacja to synonim luźnego, zimowego stylu! Koszula w czerwono-czarną kratę nałożona na szary, cienki sweterek, śniegowce i oliwkowa parka tworzą razem bardzo modny zestaw. To propozycja na chłodniejsze dni, w które najlepiej ubierać się na tzw. "cebulkę".

Stylizacja z brązowym futerkiem

stylizacja z brązowym futerkiemstylizacja z brązowym futerkiem Pinterest/ materiały prasowe

Tą stylizację możesz wybrać na przykład na kolację podczas weekendu w górach. Wciąż jest to wygodny zestaw, jednak futrzana kurtka dodaje całości szyku. Granatowe jeansy łączymy z beżowym swetrem, traperami i czapką w tym samym kolorze. Ciekawym elementem są wystające skarpetki, które dodają całości charakteru. 

Natalia Siwiec w golfie?! Wcale nie jest skromnie, przyjrzyjcie się dobrze. WYRAŹNIE widać, że zapomniała o staniku

Więcej o:
Copyright © Agora SA