Beata Szydło nosi hit sezonu...ten płaszcz podbija internet!

Kto by pomyślał, że znana sieciówka wyprodukuje hit jesieni! Noszą go kobiety z całego świata, zaczynając od gwiazd, kończąc na zwykłych kobietach. Pani premier również wybrała 'ten' płaszcz, koniecznie zobaczcie, jak w nim wygląda.

Na pierwszy rzut oka niczym się nie wyróżnia, wykonany z materiału boucle w biało-granatowy wzór. Jego zaletą jest fakt, że wygląda schludnie i przypomina projekty marki Chanel . Na jego punkcie oszalały kobiety z całego świata. Jeszcze ciekawszą informacją jest to, iż sam płaszcz doczekał się własnego konta na Instagramie. Kobiety z całego świata oznaczają zdjęcia płaszcza specjalnym hashtagiem (#thatcoat ), więc jeśli macie go w szafie, koniecznie się nim pochwalcie.

Warto zwrócić uwagę, iż Pani premier zdecydowanie lepiej wygląda w tego typu stylizacjach, niż w poprzednich, kiedy nosiła garsonki. W tym przypadku na pewno jest to dobra zmiana.

Beata Szydło, najmodniejszy płaszcz internetuBeata Szydło, najmodniejszy płaszcz internetu Beata Szydło, najmodniejszy płaszcz internetu Beata Szydło, najmodniejszy płaszcz internetu

Na co dzień i do pracy

Stylizacja z cygaretkami i białą koszulą powinna sprawdzić się nie tylko do pracy, moda na takie zestawy obowiązuje również, kiedy po prostu nie mamy ochoty zastanawiać się zbyt długo nad naszym outfitem. Dzięki tym elementom otrzymujemy prosty, nieskomplikowany zestaw na co dzień. Jeśli nie lubisz wysokich szpilek , wybierz te na niższym obcasie z okrągłym noskiem- nie męczą stóp tak jak te z czubkiem. Mała torebka w neutralnym kolorze na długim pasku sprawdzi się podczas codziennych obowiązków.

lakierowane szpilki, biała koszula, czarne cygaretkilakierowane szpilki, biała koszula, czarne cygaretki lakierowane szpilki, biała koszula, czarne cygaretki lakierowane szpilki, biała koszula, czarne cygaretki

Koniecznie sprawdźcie inne propozycje modnych płaszczy , w sklepie AVANTI24

Więcej o: