Wybierz z nami modne okulary przeciwsłoneczne na wiosnę!

Julita Buczek
05.05.2016 17:00
Wybierz z nami modne okulary przeciwsłoneczne na wiosnę!

Wybierz z nami modne okulary przeciwsłoneczne na wiosnę! (Pinterest)

Okulary przeciwsłoneczne, zaczyna się okres kiedy każda z nas ich potrzebuje. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak je dobrać do kształtu twarzy koniecznie przeczytajcie do końca!

Okulary na wiosnęOkulary na wiosnę CRIMSON MOON CRIMSON MOON

Okulary przeciwsłoneczne są jednym z tych dodatków, gdzie kobieta go nosząca powinna czuć się z nim idealnie zgrana- to coś takiego jak dobrze skrojony garnitur dla mężczyzn. Nic nie da nam logo znanej marki na zauszniku jeśli same nie czujemy się z nimi zbyt dobrze.

Tych kilka prostych rad na pewno uchroni Was przed niepotrzebnym faux paus i dzięki nim będziecie wyglądać świetnie wchodząc pewnym krokiem w nowy wiosenno-letni sezon.

Twarz okrągła- Drew Barrymorre

Panie, które są posiadaczkami okrągłej buzi powinny wybierać okulary z kwadratowymi oprawkami, które zasłonią część policzków- dzięki temu prostemu zabiegowi optycznie zmniejszymy naszą twarz. Wystrzegaj się wąskich oprawek, niektóre są naprawdę piękne, jednak zarezerwowane dla innego typu.

Twarz owalna- Jessica Alba

Masz szczęście, jesteś stworzona do każdych oprawek- wszystkie będą Ci pasować. Nic tylko ruszać na zakupy, masz dużo możliwości. Nieśmiertelne lenonki, duże muchy czy kocie oko? Co wybierzesz?

Twarz kwadratowa- Mena Suvari

Jeśli twoja twarz ma kwadratowe rysy, powinnaś szukać inspiracji pośród okularów o lekko zaokrąglonym kształcie. Te w których będziesz się rewelacyjnie prezentować to tzwn. kocie oprawki. Powinnaś zrezygnować z mocno zarysowanych krawędzi, które uwydatnią Twoje ostre rysy.

Twarz trójkątna- Christina Ricci

To właśnie dla Ciebie zaprojektowane są sławne lenonki, możesz też skorzystać z awangardowych projektów i wybrać takie, które nie mają dolnych oprawek.

Poniżej znajdziecie jeszcze kilka innych propozycji!

Więcej o: