Jak nosić białą koszulę? Porady stylistki

https://bi.im-g.pl/im/2/19501/m19501752,PKZ-G.jpg
Biała koszula jest bardzo wdzięcznym elementem wielu stylizacji. To typowe ubranie bazowe, które w zależności od dodatków zmieni swój charakter. Zobacz nasze pomysły na wykorzystanie białej koszuli

Biała koszula jest elementem, którego nie powinno zabraknąć w niczyjej szafie. Jest tak klasyczna, że stylizacji z jej udziałem nie sposób zepsuć. Łączy pokolenia i ludzi o przeciwstawnych poglądach. Noszą ją wszyscy: politycy, modelki, a nawet rockmeni. Każdy z nich adaptuje ją na swój sposób i z pomocą dodatków dostosowuje do swojego stylu. Zobacz, na jak wiele sposobów można interpretować białą koszulę !

Biała koszula a business code

Biała koszula jest niezawodna, gdy musisz się ubrać w zgodzie z biurowym dress codem. Dobierz do niej materiałowe spodnie lub ołówkową spódnicę do kolan oraz żakiet. W tym zestawie będziesz się prezentować bardzo profesjonalnie. Jeśli dodatkowo postawisz na takie kolory jak granat lub czerń, na pewno wzbudzisz zaufanie klientów i kontrahentów.

Casual elegance

Biała koszula do jeansów? Czemu nie! To najprostszy sposób na look w stylu casual elegance . Wyglądasz stylowo, ale też na luzie i o to chodzi! Nie zapomnij, że obuwie powinno być dość eleganckie. Mogą to być kolorowe szpilki, ale sprawdzą się również znacznie wygodniejsze mokasyny lub oksfordki. Tej wiosny najmodniejsze modele mają złoty albo srebrny kolor i stanowią oryginalny element każdej stylizacji.

Biała koszula z pazurem

Czy grzeczna biała koszula może wyglądać niegrzecznie. Owszem! W końcu to ubranie uniwersalne! Wystarczy, że włożysz do niej skórzaną spódnicę lub spodnie. Biżuterię mogą zastąpić rzemienie i skóra z ćwiekami. Możesz też postawić na naszyjnik lub bransoletkę w rozmiarze maxi.

Po więcej modnych inspiracji zajrzyj na SZAFENCJĘ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.