Nowa kolekcja Femi Stories na sezon jesień/zima '20/21 inspirowana darami Matki Natury

Joanna Szczurek
17.09.2020 14:27
Od kilku sezonów marka Femi Stories stawia na rozwój w kanałach online i poszerza swoją ofertę o nowe kategorie. Szybka reakcja na zmiany rynkowe oraz dopasowanie oferty do aktualnych potrzeb konsumentów sprawiła, że nowa kolekcja na sezon Jesień/Zima przybrała nową, bardziej rozbudowaną formę. Tym samym tawia ona czoła wyzwaniom, które stoją przed marką Femi Stories.

Femi StoriesFemi Stories Femi Stories

Propozycja Femi Stories na sezon jesień/zima 2020/21 to pięć kapsułowych kolekcji, z których każda opowiada oddzielną historię. 

Poszukując nowych inspiracji wybraliśmy się do Austrii i Włoch - krajów, które są tak blisko nie tylko Polski, ale przede wszystkim naszego serca. Chcieliśmy odkryć je na nowo i zobaczyć, jak wiele mają nam jeszcze do zaoferowania. 

mówi Anita Nawarkiewicz, współzałożycielka i projektantka marki.

Nowa kolekcja Femi Stores to podróż w miejsca, których piękno zapiera dech w piersiach i daje powód to refleksji. Tym sposobem przenosimy się do bajkowych krain pełnych krystalicznie czystych, turkusowych jezior i imponujących górskich szczytów. Na tle tych miejsc prezentowane są kolorowe ubrania pełne oryginalnych wzorów, z których znana jest marka Femi Stories. 

Femi StoriesFemi Stories Femi Stories

W kolekcji pojawiła się kapsuła „Magic Everyday”, dedykowana #FemiGirls, które nie wyobrażają sobie życia bez zimowych szaleństw na stoku. Znajdziecie tu nowboardowe wodoodporne i wiatroodporne kurtki, pasujące do nich kolorystycznie spodnie, odzież termiczna, ciepłe polary, bluzy z kapturem w odcieniu mięty z autorskim górskim wzorem jak i cała gamę akcesoriów – od zimowych opasek, przez bakle, czapki aż po skarpetki snowboardow.

Kapsuła „Lost in Space” to natomiast historia o przekraczaniu własnych granic i sięganiu po swoje marzenia, bez względu na wszystko. Jest zainspirowana kobietami, które udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych. Ciepłe, otulające swetry, kultowe już modele bluz Femi i zimowe kurtki to tylko namiastka tego, co znajdziecie w tej kapsule.

 Kolejna historia to „My World Experience”, gdzie króluje całkowicie nowy dla marki wzór. To print w panterkę, który został połączony został z autorskimi wzorami o azteckim charakterze.Po raz pierwszy w kolekcji pojawiła się jesienna printowana kamizelka z kapturem, długi kardigan i nowy krój kurtek.

„I am Femi” to kolekcja pełna energii, nasyconej magenty i autorskiego kwiatowego printu. Znajdziecie tu bluzy, ciepłe dresowe spodnie i kurtki, a także oversize'owe swetr, ubrania z flaneli w kratę i sukienki o nowych fasonach.

Historia „Wild at Heart” to znowu kwiatowy print, tym razem z odcieniem ciemnego, nasyconego niebieskiego. Przewodni kolor połączony jest z pudrowym różem Femi. 

Femi StoriesFemi Stories Femi Stories