Modne stylizacje do pracy - kolorowe propozycje Top Secret

red.
15.05.2019 18:00
Biurowy dress code nie musi oznaczać nudy. W pracy możesz wyglądać elegancko, profesjonalnie, ale też... modnie. Ciekawe ubrania i dodatki, które sprawdzą się podczas oficjalnych spotkań i okazji ma w swojej ofercie polska marka Top Secret.

Dress code to bardzo istotna sprawa, ale też spore wyzwanie. Choć wiele firm przez ostatnie lat znacznie złagodziło swoje zasady dotyczące ubioru, to w miejscu pracy zawsze powinniśmy wyglądać schludnie. Warto pamiętać, że jesteśmy reprezentantami swojego pracodawcy i m.in. również na podstawie naszego wyglądu kontrahenci i klienci wyrabiają sobie opinie o firmie i usługach, które oferuje.

Zielona, koronkowa sukienka Top SecretZielona, koronkowa sukienka Top Secret mat. prasowe

Profesjonalnie nie oznacza jednak nudno - szare, czarne i granatowe sukienki, garnitury oraz garsonki to niejedyny wybór jakiego możemy dokonać. Tym bardziej, że coraz więcej znanych marek decyduje się na wprowadzenie specjalnych linii, które zawierają tylko biurowe propozycje. Jedną z nich jest Top Secret. Polska marka postawiła na mocny kolor i wzór. Równocześnie zachowawcze pozostały fasony - spódnice mają długość midi, sukienki nie opinają przesadnie sylwetki, a wśród spodni królują cygaretki i kuloty.

Biurowe propozycje Top SecretBiurowe propozycje Top Secret mat. prasowe

W ofercie Top Secret znajdziemy także sporo bardzo modnych w tym sezonie garniturów. Uwagę zwraca czerwony komplet, który marka proponuje zestawić z żółtą koszulą i butami w kolorze butelkowej zieleni - całość wygląda elegancko, ale także wiosennie i świeżo. Kolejna opcja sprawdzi się w firmach, w których pozwala się na nieco więcej swobody i dopuszcza zakładanie m.in. prostych dżinsów w klasycznym kolorze. Do tego koszula w grochy, żółta marynarka i dodatki w zwierzęcy wzór. Wszystkie te elementy wpisują się w najmocniejsze trendy sezonu. 

Kolorowe stylizacje Top SecretKolorowe stylizacje Top Secret mat. prasowe

Więcej o: