Nowości Ochnik: kolekcja jesienno-zimowa i linia inspirowana filmem Top Gun

Natalia Stachacz
29.10.2018 12:59
Ochnik w tym sezonie przygotował dla swoich klientów sporo niespodzianek. Oprócz standardowej jesienno-zimowej kolekcji, w punktach sprzedaży brandu pojawiła się także linia inspirowana kultowym filmem Top Gun. Wszystkie te nowości dostępne są w 96 sklepach Ochnik, w tym w zupełnie nowym, powiększonym salonie w Galerii Mokotów.

Dziękujemy, że jesteś z nami.

Jeśli lubisz modę, tutaj możesz wypróbować nasz nowy newsletter >>>

Jesienno-zimowa kolekcja Ochnik 

Kilka lat temu marka Ochnik postanowiła rozszerzyć swój asortyment: oprócz galanterii i ubrań wykonanych ze skóry, w kolekcjach znalazła się także odzież uszyta z tkanin. Wiskozowe koszule, wełniane swetry czy puchowe kurtki od początku wpisywały się w obowiązujące trendy i co najważniejsze, zostały bardzo dobrze przyjęte przez klientów. Dlatego nie mogło ich zabraknąć także w nowej kolekcji marki, która nawiązuje do podróży. Oprócz różnorodności materiałów projektanci Ochnik postawili także na różnorodność kolorystyczną. Nie brakuje ciepłych beżów i szarości, ale także butelkowej zieleni, turkusu, granatu, czerni, a nawet soczystej pomarańczy czy oliwki.

Nowa kampania OchnikNowa kampania Ochnik fot. Aldona Karczmarczyk

Zdjęcia do najnowszej kampanii marki zrealizowano w otoczeniu zabytkowych pociągów w warszawskim Muzeum Kolejnictwa. Zadanie było o tyle trudne, że sesja, która promowała jesienne i zimowe kurtki, płaszcze, kozaki, czy czapki miała miejsca w maju, kiedy w naszym kraju panowały... tropikalne upały. 

Nową kolekcję Ochnik sfotografowano w w warszawskim Muzeum Kolejnictwa.Nową kolekcję Ochnik sfotografowano w w warszawskim Muzeum Kolejnictwa. fot. Aldona Karczmarczyk

Kolekcja specjalna Ochnik x Top Gun

Oprócz podstawowej kolekcji, w salonach Ochnik znajdziemy także jedną linię specjalną. To gratka dla fanów kultowego filmu Top Gun. Podczas gdy w Hollywood trwają właśnie zdjęcia do drugiej części obrazu z Tomem Cruisem  w roli głównej, w sklepach marki już teraz kupić można męskie i damskie skórzane i nylonowe kurtki, bluzę z kapturem, T-shirty, plecak oraz kultowe okulary amerykańskich pilotów sygnowane znakiem Top Gun. Linia to wynik współpracy Ochnik z firmą odzieżową posiadającą wyłączną licencję na produkcję tego typu odzieży. 

Kolekcja Ochnik inspirowana kultowym filmem Top GunKolekcja Ochnik inspirowana kultowym filmem Top Gun Mat. prasowe

Nowy salon Ochnik w Galerii Mokotów 

Ostatnia nowość Ochnik to flagowy salon, który od jakiegoś czasu działa w warszawskiej Galerii Mokotów. Przez trzydzieści lat działalności marka otworzyła 96 punktów sprzedaży. W popularnym stołecznym centrum handlowym klienci mają teraz do dyspozycji wygodną, dużą przestrzeń, która dobrze eksponuje asortyment. 

Salon Ochnik w warszawskiej Galerii MokotówSalon Ochnik w warszawskiej Galerii Mokotów fot. AKPA

Więcej o: