Sugarfree Women of the World - nowa kolekcja jako manifest kobiecości

Adrianna Olejnik
12.09.2018 15:27
Jesienna kolekcja Sugarfree to coś więcej niż przegląd najświeższych trendów. W kampanii promującej najnowsze modele sukienek odnajdziemy dużo więcej: kobiety różnych narodowści i o różnej figurze zachęcają do porzucenia uprzedzeń i docenienia swojej kobiecej siły. Women of the World są po prostu WOW!

Marka Sugarfree w swoim założeniu stawia na kobiecość. Sukienki na co dzień i specjalne okazje mają za zadanie podkreślać atuty sylwetki i dodawać pewności siebie każdej kobiecie. Najnowsze propozycje to projekty dla kobiet, które poprzez strój
lubią wyrazić swój charakter, nastrój i kobiecość. Efektowne kroje i fasony o różnych długościach oraz w szerokiej palecie kolorystycznej podkreślają atuty sylwetki i pasują na wiele okazji. Sukienki Sugarfree są różne i niepowtarzalne, podobnie jak kobiety, które je noszą. Nowej kolekcji przyświeca motto, że razem kobiety mogą wszystko, bo są WOW - Women of the World.

Sugarfree Women of the WorldSugarfree Women of the World Fot. materiały prasowe

W tym sezonie Sugarfree czerpie z najnowszych trendów wybiegowych. Projektanci marki wybrali najsilniejsze tendencje, które zainspirowały ich do stworzenia nowych sukienek dla najbardziej wymagających klientek. Co znajdziemy w najnowszej kolekcji Sugarfree?

#Animal Instinct

W tym sezonie nasze garderoby zamieniają się w istne safari. Paski zebry, cętki geparda czy wężowy wzór? Zwierzęce printy można nosić od stóp do głów albo w dodatkach.

Sugarfree Women of the WorldSugarfree Women of the World Fot. materiały prasowe

#Check Print Trend

Kobieca krata wraca do łask. Szkocka, pepitka, w męskim stylu? Nosimy ją w wersji total look zarówno na co dzień jak i na większe wyjątkowe wyjścia.

Sugarfree Women of the WorldSugarfree Women of the World Fot. materiały prasowe

#Red-olution

Czerwień to królowa wybiegów. Jest seksowna, kobieca, odważna. Dodaje energii i przyciąga spojrzenia. Mała czerwona to coś, co trzeba mieć w swojej szafie. W tym sezonie im ciemniejszy i głębszy odcień, tym lepiej!

Sugarfree Women of the WorldSugarfree Women of the World Fot. materiały prasowe

Zdjęcia do najnowszej kampanii Sugarfree wykonał  Maciej Nowak, który na swoim koncie ma sesje dla największych polskich i zagranicznych marek. Sesję stylizował Bartłomiej Indyka, a modelki to Wiktoria Kula z Nobless Models, Pamela Nowak ze Specto Models, Aleksandra Korytowska oraz Dorota Chojecka. Fryzury stylizowała
Alina Dębowska, a make-upy wykonała Ola Łęcka.

Dlaczego podeszwa szpilek Louboutin jest czerwona?

Więcej o: