Nowa kolekcja Orsay stworzona we współpracy z Jessicą Mercedes

Natalia Stachacz
31.08.2018 16:21
Jessica Mercedes z Orsay związana jest od kilku lat. Dokładnie rok temu została oficjalną ambasadorką marki, a kilka dni temu w sklepach zadebiutowała kolekcja, którą stworzyła wspólnie z projektantem niemieckiego brandu, Karenem Amirhanianem. Pierwsza odsłona My Fashion Connection inspirowana jest m.in. Dzikim Zachodem.

Kolekcja stworzona przez Jessicę Mercedes dla Orsay pierwszy raz została zaprezentowana podczas konferencji prasowej zorganizowanej w warszawskim Studio Bajka. Podczas spotkania blogerka oraz główny projektant marki Karen Amirhanian opowiedzieli o swoich inspiracjach, procesie twórczym oraz poszczególnych elementach składających się na My Fashion Connection. Póki co, światło dzienne ujrzała pierwsza odsłona kolekcji, czyli dwie minilinie: Pretty Western Girls i Vintage Love.

Kolekcja Jessica Mercedes x OrsayKolekcja Jessica Mercedes x Orsay Mat. prasowe

Obie są świetnym odzwierciedleniem obecnego stylu Jessiki Mercedes, która lubi nietypowe połączenia i śmiało bawi się trendami. W kolekcji Pretty Western Girls znajdziemy przede wszystkim sukienki, zarówno te zwiewne, odsłaniające nogi, jaki i dzianinowe modele podkreślające sylwetkę. Nie zabrakło też oversizowych swetrów i kowbojskich dodatków. Miłośniczkom klimatów boho na pewno spodoba się odsłona Vintage Love. Tę linię charakteryzują kwiatowe wzory i miękkie tkaniny idealne na jesień i zimę. 

Kolekcja Jessica Mercedes x OrsayKolekcja Jessica Mercedes x Orsay Mat. prasowe

autor
Wybór redakcji. Natalia Stachacz - kierownik redakcji
Gorące nowości: ubrania i dodatki

Gorące nowości: ubrania i dodatki

Na sklepowych półkach zaczyna pojawiać się coraz więcej produktów z jesiennych kolekcji. Wśród najciekawszych premier ostatnich tygodni znalazły się nie tylko ubrania i dodatki, ale także kosmetyki, a nawet multibrandowa platforma zakupowa.

Więcej o: