Nowa kolekcja Cardio Bunny - Blush w kolorach cieni i szminek. Subtelnie na sportowo

Polska marka Cardio Bunny właśnie wprowadziła na rynek nową, letnią kolekcję ubrań do ćwiczeń inspirowanych paletami kolorystycznymi cieni i szminek. W tym sezonie silne i niezależne kobiety Cardio Bunny wyglądają niezwykle subtelnie!

Kolekcja Blush na lato to ukłon w stronę świata kosmetyków. Dbałość o wygląd stanowi nieodłączny element codzienności każdej kobiety, lecz jest też elementem kulturowym. Pielęgnacja, aktywność fizyczna i troska o urodę dziś są szczególnie ważne i widoczne. Cardio Bunny chce podkreślić, że liczy się nie tylko piękne ciało, lecz również stan umysłu, pozytywne nastawienie i siła, która napędza nas każdego dnia. Wszystko to stało się inspiracją dla nowej kolekcji Blush na lato 2018.

Cardio BunnyCardio Bunny Mat. prasowe

Na kolekcję składa się jedenaście nowych modeli ubrań w trzech wariantach kolorystycznych z autorskim wężowym printem. Róż występuje tu w dwóch odcieniach: pudrowym i nieco ciemniejszym. Kolekcję uzupełnia ponadczasowa i uniwersalna czerń. Charakter linii Blush oddaje spójna kolorystyka i fasony z ażurowymi wycięciami, które podkreślają kobiece kształty. Do ich wykonania wykorzystano technologię laserowego cięcia. Legginsy i topy Cardio Bunny w takich odcieniach i z delikatnymi deseniami stają się "drugą skórą" ich użytkowniczek.

autor
Polecam, Julia Sześciło, autorka
Trendy na wiosnę 2022

Trendy na wiosnę 2022

Zastanawiasz się, co nosić wiosną, by wyglądać modnie i nowocześnie? Wśród najgorętszych trendów na 2022 rok znajdują się wyraziste kolory, minimalistyczne formy oraz fasony popularne na początku lat 2000. Poszukujesz modowych inspiracji? Chcesz wiedzieć, które kolory są obecnie na czasie? Oto nasze propozycje!

Cardio Bunny - kolekcja BlushCardio Bunny - kolekcja Blush Mat. prasowe

W sesji wizerunkowej wzięło udział siedem kobiet, wybranych przez zespół Cardio Bunny na ambasadorki marki. Nie są to profesjonalne modelki, ale trenerki, mamy, gimnastyczki, nauczycielki i makijażystki. Wszystkie łączy miłość do sportu, siła i pozytywna energia. Kolekcja Blush dostępna jest w sklepie internetowym marki.

Przeczytaj również o innej kolekcji Cardio Bunny inspirowanej surferkami: TUTAJ

Cardio Bunny - kolekcja BlushCardio Bunny - kolekcja Blush Mat. prasowe

Jaki kostium zadziwił cały świat?


      

    

Więcej o:
Copyright © Agora SA