Biustonosze sportowe Incredible Lightweight od Victoria's Secret

Adrianna Olejnik
27.04.2018 14:30
Dobry biustonosz sportowy powinien podtrzymywać biust, lecz nie uwierać ani nie ściskać piersi. Marka Victoria's Secret wprowadziła właśnie nową linię sportowych biustonoszy, która wyróżnia się lekkim designem i świetnym dopasowaniem do każdego typu biustu. Poznaj Incredible Lightwear i ciesz się komfortem w czasie ćwiczeń.

Biegasz, chodzisz na siłownię lub spędzasz dużo czasu aktywnie wypoczywając na powietrzu? Jeśli tak, najlepiej wiesz, jak ważne jest odpowiednie ubranie, które zakładamy podczas ćwiczeń. Oprócz legginsów czy butów warto zwrócić uwagę na bieliznę sportową - biustonosz idealny powinien podtrzymywać piersi, lecz ich nie ściskać, dopasowując się do sylwetki i typu piersi. Jeśli dotychczas nie znalazłaś odpowiedniego modelu, zwróć uwagę na nowość od Victoria's Secret - serię sportowych biustonoszy Incredible Lightweight.

Victoria's Secret Incredible LightweightVictoria's Secret Incredible Lightweight Fot. materiały prasowe

Jak wskazuje sama nazwa, linia Incredible Lightweight to biustonosze mające na celu wyjątkowe dopasowanie się do ciała przy jak najmniejszym obciążeniu klatki piersiowej. Bielizna zrobiona jest z materiału, który przepuszcza powietrze, a biustonosz wyposażony jest w lekkie wkładki i elastyczne fiszbiny, które gwarantują jeszcze lepsze podtrzymanie podczas wykonywania ruchu. Co równie ważne, biustonosze Incredible Lightwear mają dłuższe regulowane ramiączka i elastyczne zapięcie, co pomaga w zakładaniu i zdejmowaniu bielizny. Szeroki wybór rozmiarów zapewni komfort uprawiania sportu każdej kobiecie, staniki zaczynają się już od rozmiarów 32-34B-DDD, aż po 36-38C-DDD. Ceny nie przekraczają 260 złotych.

Victoria's Secret Incredible LightweightVictoria's Secret Incredible Lightweight Fot. materiały prasowe