Kolekcja topów z Zary idealna dla fanek minimalizmu

Adrianna Olejnik
29.03.2018 11:49
Nowa kapsułowa kolekcja hiszpańskiej sieciówki to ukłon w stronę minimalizmu. Marka, na przekór obowiązującemu od kilku sezonów trendowi maxi, wprowadziła linię sześciu białych T-shirtów. Każdy jest nieco inny, a ich ceny? Zaskakująco niskie!

W Zarze ubierze się każda kobieta: od zwolenniczek klasycznej, silnie opartej na basicach linii, aż po fanki mocno osadzonego w trendzie działu Traffaluc - hiszpańska sieciówka proponuje szeroki wybór ubrań i dodatków odpowiadających gustom wielu kobiet. Silnie czerpiąc z trendów wybiegowych największych domów mody (o co z resztą nieustannie toczą się procesy sądowe w związku z plagiatami), Zara odpowiada na potrzeby zmieniającego się rynku. Dominujący od kilku sezonów trend maxi, wybuch kolorów i zdobień znalazł swoje odzwierciedlenie w wielu modelach oferowanych przez sieciówkę, lecz najnowsza kolekcja kapsułowa hiszpańskiej marki zaskakuje.

T-shirty ZaraT-shirty Zara Fot. www.zara.com

Kolekcja T-shirtów dla minimalistek

W kontrze do obowiązujących trendów Zara wypuściła małą kapsułową kolekcję białych topów. Bluzki to odpowiedź na potrzeby minimalistek - proste T-shirty o różnych krojach z pewnością przydadzą się w każdej szafie.W kolekcji znajdziemy klasyczny T-shirt, top na ramiączkach, crop top oraz różne wersje prostych bluzek z obniżonymi ramionami, szerszych i bardziej dopasowanych.

T-shirty ZaraT-shirty Zara Fot. www.zara.com

Ceny topów wahają się do 49.90 zł do 59.90 zł, więc nie są bardzo wygórowane. Prosty, lecz trafiony pomysł Zary to gwarancja sukcesu - w każdej kobiecej szafie przyda się klasyczna bluzka w bieli, a możliwość wyboru pasującego kroju to dodatkowy atut, którym hiszpańska marka zdobywa uznanie swoich klientek. 

T-shirty ZaraT-shirty Zara Fot. www.zara.com

Więcej o: