Najnowsza kolekcja adidas by Stella McCartney

Natalia Stachacz
21.02.2018 15:00
Chociaż trudno w to uwierzyć, współpraca słynnej projektantki i kultowej marki trwa już 13 lat! Najnowsza, licząca trzy serie kolekcja adidas by Stella McCartney właśnie trafiła do sklepów.

Marka adidas we współpracy ze Stellą McCartney rozpoczęła prawdziwą rewolucję w świecie damskiej odzieży sportowej. Nowoczesne technologie pozwalające trenować jeszcze bardziej efektywnie, połączono z najmocniejszymi trendami sezonu. Nic więc dziwnego, że od ponad 10 lat każda kolejna odsłona tej kooperacji budzi ogromne emocje, a poszczególne elementy kolekcji sprzedają się jak świeże bułeczki. Co niemiecki gigant i brytyjska projektantka przygotowali na sezon wiosna/lato 2018?

adidas by Stella McCartneyadidas by Stella McCartney Mat. prasowe

Najnowsza odsłona adidas by Stella McCartney składa się z trzech serii: Run, Train i Yoga. Podobnie jak wcześniejsze kolekcje sygnowane nazwiskiem projektantki, również ta charakteryzuje się połączeniem zrównoważonych materiałów oraz technologii opracowanych specjalnie w celu zapewnienia jak najwyższej wydajności podczas treningów z unikalnym, typowym dla McCartney designem.

adidas by Stella McCartneyadidas by Stella McCartney Mat. prasowe

Co ważne, wszystkie ubrania i dodatki powstały z organicznej bawełny i pochodzącego z recyklingu Parley Ocean Plastic™. W procesie ich tworzenia adidas ograniczył zużycie wody i korzystał z naturalnych materiałów oraz sposobów produkcji.

adidas by Stella McCartneyadidas by Stella McCartney Mat. prasowe