JOY FIT CREW - nowa, polska marka dla aktywnych

Na szczęście są takie trendy, które nie przemijają wraz z końcem sezonu. Na całym świecie od kilku lat nieprzerwanie trwa fitmania. Co za tym idzie, wiele z nas dużo bardziej ekscytuje się zakupem nowych butów czy legginsów na trening, niż nabyciem kolejnej sukienki. Właśnie z myślą o osobach kochających sport i zdrowy styl życia powstała marka JOY FIT CREW.

JOY FIT CREW to marka dla osób aktywnych i kochających sport, które praktykują świadomą, ekologiczną konsumpcję. Do produkcji ubrań zostały użyte oddychające, biodegradowalne tkaniny. Ponadto wykorzystana została innowacyjna technologia uszlachetniania materiału, która zwiększyła jego wytrzymałość i komfort użytkowania. Co ciekawe, produkty JOY FIT CREW pomagają zwalczać cellulit. Wszystko to dzięki aktywnym, zawartym w mikrokapsułkach komponentom tkanin, które uwalniane w trakcie treningu, pomagają zwalczać "pomarańczową skórkę".

JOY FIT CREWJOY FIT CREW JOY FIT CREW JOY FIT CREW.

Marka startuje na polskim rynku z hasłem "Actually, I can", które jest całkowicie spójne z filozofią JOY FIT CREW. Jej założyciele są przekonani, że nigdy nie jest za późno, aby zadbać o sobie, swoje zdrowie, samopoczucie i kondycję.

LOOKBOOK JOY FIT CREWLOOKBOOK JOY FIT CREW LOOKBOOK JOY FIT CREW LOOKBOOK JOY FIT CREW.

Tym, co cechuje markę, jest jej wszechstronność i nowoczesność - ma ona towarzyszyć kobiecie nie tylko na sali treningowej, ale i na co dzień: na zakupach, w pracy, na spotkaniach z przyjaciółmi. Dlatego w pierwszej kolekcji znajdziemy propozycje zgodne z trendem athleisure, czyli sportową elegancję idealną na co dzień.

LOOKBOOK JOY FIT CREWLOOKBOOK JOY FIT CREW LOOKBOOK JOY FIT CREW LOOKBOOK JOY FIT CREW.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.